×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
5. decembris, 2012
Drukāt

Mazā namiņā – lielas lietas

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Rotaļu mašīna, slidas, lelle, silts džemperītis, sega, hokeja nūja – tās ir dažas no mazturīgo bērnu izsapņotajām Ziemassvētku dāvanām, ko tie uzzīmējuši vai uzrakstījuši kartītēs un iekarinājuši Laimas svētku mājas egles zaros.

 

Ikviens namiņa apmeklētājs var piepildīt ar siltumu sirdi gan sev, gan trūcīgajiem bērniem, sagādājot viņiem tik ļoti gaidītās dāvanas. “Protams, kāds vēlas vērtīgākas dāvanas – velosipēdu, skrituļslidas –, taču ļoti daudzi bērni alkst vienkārši pēc silta džemperīša, džinsu biksēm vai galda spēlēm, ko vakaros spēlēt ar brāļiem un māsām,” stāsta Laimas svētku mājas feja Sanita. Gandrīz 50 bērnu zīmētās vēlmju kartītes paņemtas vienā vakarā, bet to vietā zem eglītes jau sagūlušas vairākas dāvanas, kuras īsi pirms Ziemassvētkiem tiks nogādātas kartīšu autoriem. Dāvanas uz namiņu var nest līdz pat 19. decembrim. Sanita stāsta, ka cilvēku sirsnība mājīgajā namiņā uzplaukstot. Kāds vīrs, kurš nevarot atļauties nopirkt dāvanas, piedāvājis iemācīt spēlēt klavieres bērnam, kurš to vēlētos. Nākot arī maznodrošinātās ģimenes ar vēlmi palīdzēt citiem pēc savām iespējām – kaut ar nieku.

Svētku mājā ikvienam ir arī iespēja noadīt šalli, cimdus, cepuri vai zeķes. Adījumu musturi, adatas, “Ogres trikotāžas” sarūpētā dzija atrodama tepat – atliek tikai doties uz namiņu un ķerties pie rokdarbiem. Arī adītās veltes a/s “Laima” kopā ar to darinātāju novēlējumiem pasniegs tiem, kam šajos svētkos siltuma trūkst. Groziņā jau guļ rakstains zeķu pāris.

Skolniecēm Rūtai un Artai pēc stundām palicis laiks līdz pulciņiem, to nolēmušas pavadīt Laimas svētku mājā. Ilgi nedomājot, abas ķērās pie rokdarbiem. Viņas adīs šalles, ko vislabprātāk novēlētu bērniem.

Namiņā apmeklētājus laipni sagaida labās svētku fejas, kas cienā ar “Laimas” saldumiem un karstiem dzērieniem. No namiņa iespējams aizsūtīt arī kādu siltu ziņu, jo tajā pieejams “Lattelecom” bezvadu internets.

 

Uzziņa:

Svētku māja būs atvērta no 1. decembra līdz 7. janvārim katru dienu no 12 līdz 21.

Kartītes no maznodrošināto ģimeņu bērniem visā Latvijā sagādājusi labdarības organizācija “Gaišie spārni”.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+