×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
11. jūlijs, 2016
Drukāt

Mazais Krists piedzīvo neaizmirstamus brīžus “Euro 2016” finālā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Astoņgadīgais Krists Komorovksis bija vienīgais bērns no Latvijas, kuram vakar bija iespēja doties laukumā UEFA EURO 2016TM kausa finālspēlē un piedzīvot neaizmirstamas emocijas pārpildītajā “Stade de France” stadionā. Krists pirms spēles laukumā devās kopā ar Francijas izlasi, roku rokā ar pussargu Musa Sisoko.

Krists, “McDonald’s” kampaņas “Ieved stadionā zvaigzni!” uzvarētājs, bija viens no 22 bērniem, kuri UEFA EURO 2016TM kausa finālā ieveda stadionā Portugāles un Francijas valstsvienību spēlētājus. Visa turnīra laikā Krists atbalstīja Vācijas, Francijas un Spānijas izlases un ir ļoti priecīgs, ka vismaz viena no šīm komandām piedalījās arī finālā. Stadionā viņš devās ar saviem finālspēles favorītiem Francijas valstsvienību, turoties roku rokā ar izlases pussargu Musu Sisoko.

Pēc svinīgās spēles atklāšanas ceremonijas Krists pievienojās tētim Kasparam un sekoja līdzi spēlei no skatītāju tribīnēm. Kopā ar Kristu futbolistus laukumā pavadīja arī bērni no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Kipras, Čehijas, Somijas, Francijas, Vācijas, Itālijas, Maltas, Polijas, Marokas, Slovākijas, Šveices un Lielbritānijas.

“Ieved Stadionā Zvaigzni” ir daļa no “McDonald’s” globālās programmas “The Player Escort”, kas sniedz bērniem vecumā no 6 līdz 10 gadiem visā pasaulē vienreizēju iespēju iziet laukumā roku rokā ar saviem futbola varoņiem. Šīs programmas pirmsākumi ir meklējami 2002. gada FIFA Pasaules Kausa laikā Japānā un Korejā un piedzīvoja UEFA Eiropas Čempionāta debiju divus gadus vēlāk Portugālē. Kopš tā laika “McDonald’s” ir sniedzis iespēju gandrīz 4000 bērniem no Eiropas spēlēt svarīgu simbolisko lomu pasaules labākajos futbola turnīros.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+