×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. septembris, 2016
Drukāt

Mazajā ģildē muzicēs nebijis duets “Duo Zariņš & Bergs”

Foto: Luīze PētersoneFoto: Luīze Pētersone

Mazās Ģildes Lielajā zālē 9. oktobrī plkst. 18 gaidāms Latvijas mūzikas dzīvē īpašs notikums: pirmo reizi divi izcili pasaules klases mākslinieki, pianists Reinis Zariņš un čellists Kristaps Bergs, apvienosies “Duo Zariņš & Bergs”, LA.lv uzzināja biedrībā “Mākslas pieskāriens”.

Pianists Reinis Zariņš , kurš plūcis laurus 11 starptautiskos pianistu konkursos, šobrīd aizrauj visdažādāko publiku Eiropā, Ziemeļamerikā un arī Dienvidāfrikā. Turklāt šogad Reinis jau trešo reizi saņēma Latvijas Lielo Mūzikas balvu.

Arī čellists Kristaps Bergs ieguvis plašu starptautisku atzinību un ir pieprasīts mūziķis, kurš ar savu izcilo talantu, virtuozitāti un šarmu ir sajūsminājis klausītājus pasaulē. Ilgus gadus Vīne bija mākslinieka studiju, koncertdarbības un dzīvesvieta, bet šī gada maijā Kristaps uzvarēja konkursā uz prestižo Briseles filharmonijas orķestra čellu koncertmeistara vietu. Kristaps koncertējis tādās prestižās pasaules koncertzālēs kā Carnegie Hall Ņujorkā, W. Disney Hall Losandželosā, Vīnes Musikverein, Amsterdamas Concertgebouw un citās.

“Duo Zariņš & Bergs” koncerts dos iespēju dzirdēt divus izcilus solistus īpašā programmā, kurā abi instrumenti parādās kā līdzvērtīgi. Koncerta programmā – Ludviga van Bēthovena, Leoša Janāčeka un Sergeja Rahmaņinova skaņdarbi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+