Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
21. novembris, 2014
Drukāt

Mazāk negadījumu darbā

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto

Šogad ir samazinājies darbavietās notikušo letālo negadījumu skaits, taču vairāku negadījumu apstākļi joprojām tiek izmeklēti, vakar preses konferencē pastāstīja Valsts darba inspekcijas (VDI) direktors Renārs Lūsis.

Šogad desmit mēnešos Latvijā darbavietā negadījumos bojā gājuši 22 cilvēki, savukārt 2013. gadā darbavietā bojā gāja 29 cilvēki. Lūsis gan atzīmēja, ka šā gada desmit mēnešos darbavietās bojā gājušo cilvēku skaits vēl varētu pieaugt pēc tam, kad būs izmeklēti visi negadījumi. Šogad ir samazinājies mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības nozarē strādājošo letālo negadījumu skaits darbavietā – desmit mēnešos šajā nozarē gājis bojā viens darbinieks, bet 2013. gadā tie bija pieci darbinieki. Tas gan saistāms ar lielveikala “Maxima” traģēdiju, skaidroja Lūsis. Arī lauksaimniecības nozarē darbavietās negadījumu skaits samazinājies – šogad šajā nozarē bojā gājis viens darbinieks, bet pagājušajā gadā tie bija trīs. Kopumā šogad samazinājies negadījumu skaits darbavietās.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+