Viedokļi
Aptaujas

Mazāk runu, vairāk mūzikas. Vai klausāties Latvijas Radio (LR) stacijas? 10

Ingrīda Vilčauska, kasiere:

“Kad sanāk, ieslēdzu LR1 – paklausos ziņas, kādu no raidījumiem, piemēram, “Kā labāk dzīvot”. Ja reiz es to klausos, tad jau laikam esmu apmierināta ar dzirdēto. Kad vēlos paklausīties mūziku, tad gan uzslēdzu radio “Skonto”, kad sagribas latviešu mūziku – klausos LR2.”

Egils, interjera dizaineris:

“Radio klausos tikai automašīnā. Konkrētas stacijas neizvēlos, vados pēc situācijas un noskaņojuma. LR1 ir pilns ar politiku, bet es no šādas informācijas cenšos izvairīties. LR2 skan šlāgermūzika, kas man neiet pie sirds. Dažreiz paklausos LR3, jo man patīk klasiskā mūzika. Domāju, ka ar saturu radio stacijās viss ir kārtībā. Tikai un vienīgi no cilvēku gaumes un izvēlēm ir atkarīgs tas, cik tās ir klausītas.”

Sandra Krasta, darbojas tirdzniecībā:

“Mana stacija ir radio “Skonto”. Noteicošais faktors ir laba mūzika. Klausos arī latviešu mūziku, taču man ir svarīgi, lai pēc iespējas mazāk būtu runu un reklāmu. Es mēdzu izskriet cauri dažādām radio stacijām, tomēr vienmēr atgriežos pie savas iecienītās. Visticamāk, citos kanālos kaut kas nav paticis.”

Ilona Karro, 
medicīnas māsa:

“Mājās mans radio aparāts nemainīgi noregulēts uz LR1. Mēdzu paklausīties ziņas, kultūras vēstis. Šajā stacijā, manuprāt, saturs vairāk piemērots pieaugušiem cilvēkiem, LR1 nav tāds kā visi citi kanāli, kas ir viens otram līdzīgi. Darbā dzirdu radio “SWH”, jo to klausās kolēģi.”

Zanda Vainovska, pārdošanas asistente:

“Visbiežāk klausos LR5 (“Pieci.lv”). Man patīk gan rīta raidījums, gan arī programma pēcpusdienās. Novērtēju, ka tajā nav reklāmas, skan laba mūzika. Arī raidījumi ir atzīstami – viņi vienmēr kaut ko foršu izdomā. Iepriekš vairāk klausījos “SWH” un “Star FM”, bet tagad “Pieci.lv” tās izkonkurējis. Neizprotu diskusijas par nepieciešamību kaut ko mainīt LR5 saturā – viss jau šobrīd ir ļoti labi.”

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

LA.lv