Mobilā versija
+0.1°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

Mazākais klēpjdators (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Dell” joprojām tur pasaulē mazākā 13 collu ekrāna portatīvā datora vārdu. Atjauninātais “XPS 13” apveltīts ar 6. paaudzes “Intel Core” procesoru un grafikas karti, līdz 1 TB lielu atmiņu un 16 GB RAM. Tas ir arī pirmais klēpjdators ar bezrāmju displeju “Infinity Edge”. Tam ir “Full HD” displejs, un akumulatora darbības laiks var sasniegt pat 18 stundas. Par veiktspēju gan ir jāmaksā, un jaudīgā mazuļa cena ir apmēram 730 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Gluži manas domas – varbūt varēs uz W7 downgreidot…

  2. Varētu būt labs, tikai vēdlodziņi tur lieki.

Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+