×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
9. septembris, 2016
Drukāt

Vecāki smagā reibumā. Mazgadīgi bērni Čiekurkalnā piesmēķētā un netīrā dzīvoklī (2)

RPPRPP

Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki aizvadītajā naktī devās uz izsaukumu Čiekurkalnā, kur norisinājās konflikts starp laulātajiem.

Notikuma vietā policijas izsaucējs norādīja uz zemes guļošu sievieti. Noskaidrots, ka sievietes vīrs pēc kopīgas alkohola lietošanas pret laulāto pielietojis fizisku spēku un streipuļodams aizgājis Brasas virzienā. Sieviete ar grūtībām nosauca savus personas datus, runāja neskaidri un bija manāmā alkohola reibumā, par ko liecināja spēcīgā alkohola smaka no sievietes izelpas.

Apsekota tuvākā apkārtne un pamanīts aprakstam atbilstošs vīrietis, kurš pārvietojās streipuļojot. Pārrunu laikā vīrietis nenoliedza, ka būtu fiziski izrēķinājies ar sievu, paskaidrojot, ka viņa agresijas iesmels bijis sievas pārmērīgā alkohola lietošana. Pats vīrietis neorientējās apkārt notiekošajā, nesaprata, kur atrodas un kurp dodas. Vīrietis aizturēts.

Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri apskatīja iereibušo sievieti un nolēma viņu hospitalizēt. Pirms hospitalizēšanas policisti sievietei paskaidroja, ka ar iesniegumu var vērsties policijā par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu.

Vīrietis nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņš ir 3,79 promiļu reibumā.

Pārbaudot abu personu datus, konstatēts, ka viņiem ir vairāki mazgadīgi bērni. Policisti devās uz abu personu dzīvesvietu, kur dzīvokļa durvis atvēra 11 gadus veca meitene. Apsekojot dzīvokli, konstatēts, ka tas ir piesmēķēts un nekopts. Viesistabā uz gultas pamanīts aptuveni sešus mēnešus vecs zīdainis, kurš elpoja ar grūtībām un nepārtraukti klepoja. Policisti nekavējoties izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus.

Kopā dzīvoklī bija pieci mazgadīgi bērni. Sarunas laikā ar 11 gadus veco meitenīti, noskaidrots, ka viņai ir cits tēvs, kurš var ierasties viņai pakaļ. Policisti sazinājās ar meitenes tēvu un pārējo bērnu vecmāmiņu.

Bērnu dzīvesvietā ierādās 11 gadus vecās meitenītes tēvs, kura aprūpē nodota meita. Pēc brīža ieradās arī pārējo bērnu vecmāmiņa, kurai izskaidrota esošā situācija un trīs bērni nodoti viņas aprūpē. Bērni ar vecmāmiņu nogādāti viņas dzīvesvietā. Savukārt mediķi, apskatot zīdaini, nolēma viņu nogādāt ārstniecības iestādē.

Tikmēr dežūrdaļā bērnu tēvam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem un Bāriņtiesai izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Trūcīgi neizskatās-labi dzērieni un ēdieni.

  2. Gribēja kulturāli pasēdēt,bet sanāca kā parasti.

Draugiem Facebook Twitter Google+