×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
28. maijs, 2015
Drukāt

Mazie jēkabpilieši pilsētu varēs iepazīt arī krāsojamajā grāmatā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Maijā Jēkabpils pilsētas pašvaldība izdevusi krāsojamo grāmatu mazajiem jēkabpiliešiem “Izkrāso Jēkabpili”, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Afanasjeva stāsta, ka grāmatu pašvaldība dāvinās pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem, kuri šopavasar beidz bērnudārza gaitas un gatavojas skolai.

Krāsojamā grāmatā uz 18 lappusēm izvietoti mākslinieces Dainas Eglītes radīti melnbalti zīmējumi, bet teksta autore ir Aiga Sleže.

Grāmatā esošās ilustrācijas sniedz iespēju paraudzīties uz mūsdienu Jēkabpili no vēsturiskā skatupunkta. Katrā lappusē esošais zīmējums papildināts ar īsu tekstu, kas ļauj bērniem uzzināt nedaudz vairāk par savu pilsētu vai arī pārbaudīt jau esošās zināšanas.

Pārlapojot grāmatas lapas, bērni sastapsies gan ar Jēkabpils simbolu – lūsi, gan pilsētas dibinātāju hercogu Jēkabu, kā arī varēs pēc saviem ieskatiem piešķirt krāsas pilsētas ievērojamākajām vietām – Vecpilsētas laukumam, Krustpils pilij, Krustpils saliņai un daudzām citām. Grāmatas beigās pieejama arī karte, kurā norādīta krāsojamo objektu atrašanās vieta pilsētā.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grāmata izdota tūkstoš eksemplāros un būs nopērkama arī Jēkabpils Tūrisma informācijas centrā. Grāmatas cena – 1,45 euro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+