Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
14. novembris, 2014
Drukāt

Maziem cinīšiem jāgāž lielāki vezumi

Foto - LETAFoto - LETA

Autores: Dace Skreija, Indra Lazdiņa/”Lursoft”

Latvijā vairāk nekā 70% no visiem ekonomiski aktīvajiem uzņēmumiem ir uzskatāmi par mikro un mazajiem uzņēmumiem, un to pienesums ir vien 3,7 mljrd. eiro jeb 7,2% no kopējā Latvijas tautsaimniecības apgrozījuma, liecina “Lursoft” atlase, kas veikta pēc Ekonomikas ministrijas izvēlētiem kritērijiem. Tieši lielais uzņēmumu skaits, būtiskā loma nodarbinātības veicināšanā un izaugsmes potenciāls nosaka to, ka šogad jau otro gadu biedrība “MVU Forums” rīko Mazā biznesa dienas Latvijā, kuru atbalstītāju vidū ir “Latvijas Avīze”, “Lursoft”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” u. c. “Liels prieks, ka pirmo Mazā biznesa dienu dalībnieki spējuši kāpināt vidējo gada apgrozījumu uzņēmumā no 23 tūkst. eiro līdz 28 tūkst. eiro. Tas liecina, ka mazais uzņēmējs ir uz pareizā ceļa, nodarbina vairāk darbinieku un uzlabo finanšu rādītājus,” saka “Lursoft” valdes priekšsēdētāja Iluta Riekstiņa.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+