Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
14. novembris, 2014
Drukāt

Maziem cinīšiem jāgāž lielāki vezumi

Foto - LETAFoto - LETA

Autores: Dace Skreija, Indra Lazdiņa/”Lursoft”

Latvijā vairāk nekā 70% no visiem ekonomiski aktīvajiem uzņēmumiem ir uzskatāmi par mikro un mazajiem uzņēmumiem, un to pienesums ir vien 3,7 mljrd. eiro jeb 7,2% no kopējā Latvijas tautsaimniecības apgrozījuma, liecina “Lursoft” atlase, kas veikta pēc Ekonomikas ministrijas izvēlētiem kritērijiem. Tieši lielais uzņēmumu skaits, būtiskā loma nodarbinātības veicināšanā un izaugsmes potenciāls nosaka to, ka šogad jau otro gadu biedrība “MVU Forums” rīko Mazā biznesa dienas Latvijā, kuru atbalstītāju vidū ir “Latvijas Avīze”, “Lursoft”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera” u. c. “Liels prieks, ka pirmo Mazā biznesa dienu dalībnieki spējuši kāpināt vidējo gada apgrozījumu uzņēmumā no 23 tūkst. eiro līdz 28 tūkst. eiro. Tas liecina, ka mazais uzņēmējs ir uz pareizā ceļa, nodarbina vairāk darbinieku un uzlabo finanšu rādītājus,” saka “Lursoft” valdes priekšsēdētāja Iluta Riekstiņa.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (1)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (5)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+