×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Mazina birokrātiju, likvidējot 65 izveidotas darba grupas (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) ir parakstījusi rīkojumu, ar kuru par spēku zaudējušiem atzīti 65 rīkojumi par dažādu darba grupu, padomju, ekspertu un vadības grupu izveidi, informē Valsts kancelejas Komunikāciju departamenta pārstāve Sabīne Spurķe.

Administratīvā sloga mazināšanai Valsts kanceleja sadarbībā ar ministrijām analizēja premjera rīkojumus par dažādu darba grupu izveidi. Rezultātā secināts, ka daļa spēkā esošo Ministru prezidenta rīkojumu ir zaudējuši savu aktualitāti vai tajos noteiktie uzdevumi jau ir izpildīti. Līdz ar to attiecīgās darba grupas, padomes, ekspertu un vadības grupas atzītas par spēku zaudējušām.

„Pēc Ministru prezidenta apstiprināto darba grupu pārskatīšanas un inventarizācijas turpināsies darbs ar Ministru kabineta rīkojumu, noteikumu, likumu un citu normatīvo aktu izvērtēšanas,” sola Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane.

Atbilstoši “www.likumi.lv” datiem šobrīd spēkā esoši ir 6 621 Ministru prezidenta rīkojums, 10 731 Ministru kabineta rīkojums, 3757 Ministru kabineta noteikumi, kā arī citi tiesību akti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. birokrātiju efektīvāk var samazināt atlaižot no darba arī tos, kas tās darba grupas taisīja

  2. Vai sen nevareja ka es ierosinaju MK Prezidentei VEIKT LIKUMU un MK moteikumu REVIZIJU , JO PRETRUNAS IR ARI STARP likumu un MK pantiem ? Piem. 0 dekleracija -nekust .ipas. nodoklu pazinojums .U.T.T.

Draugiem Facebook Twitter Google+