Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
11. februāris, 2014
Drukāt

Ungārijā mazina komunālos maksājumus

Foto - LETAFoto - LETA

Ungārijas parlaments apstiprinājis likumprojektu, kas paredz jau trešo reizi samazināt mājsaimniecību rēķinus par elektroenerģiju un komunālajiem maksājumiem.

Likumprojekts nosaka no 1. aprīļa mājsaimniecībām samazināt gāzes cenu par 6,5%, no 1. septembra elektroenerģijas cenu par 5,7%, bet no 1. oktobra apkures cenu samazināt vēl par 3,3%. Pērn Ungārijas premjerministrs Viktors Orbans, kurš bieži apsūdzējis ārvalstu enerģētikas un komunālo pakalpojumu uzņēmumus par pārmērīgas peļņas gūšanu uz ungāru mājsaimniecību rēķina, izdeva rīkojumu komunālo pakalpojumu sniedzējiem samazināt cenas par 20%. Orbana partija “Fidesz” šos samazinājumus noteikusi par pamatu savai vēlēšanu kampaņai pirms parlamenta vēlēšanām 6. aprīlī.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+