Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
2. decembris, 2013
Drukāt

Mazinājušās kravas auto rindas uz Latvijas un Krievijas robežas

FOTO: LETAFOTO: LETA

P

Šodien ir mazinājušās kravas automašīnu rindas uz Latvijas un Krievijas robežas, tomēr pārvadātājiem joprojām jārēķinās ar stundām ilgu gaidīšanu, liecina Valsts ieņēmuma dienesta informācija.

Grebņevā rindā stāv 30 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks ir četras stundas, savukārt Terehovā rindā stāv 140 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks ir astoņas stundas.

Vēl vakar, piemēram, Terehovā vienā brīdi rindā gaidīja 250 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks bija 16 stundas.

Kā ziņots iepriekš, no 19.novembra pārvadātāji vairs nevar izmantot TIR karneti kā galvojumu dokumentu tranzīta kravu nogādāšanai Krievijā, savukārt no 1.decembra šāds ierobežojums stājās spēkā visā Krievijas teritorijā.

Gan VID, gan asociācijas “Latvijas auto” prezidents Valdis Trēziņš jau iepriekš atzina, ka jāgatavojas rindām uz Latvijas-Krievijas robežas.

Tikšot meklēta cita garantiju sistēma, taču esot skaidrs, ka papildu maksas būs jāsedz kravas saņēmējam Krievijā. Tas sadārdzināšot transportēšanas izmaksas, turklāt sākotnēji bremzēs transporta plūsmu, skaidro Trēziņš.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+