Mobilā versija
+1.6°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
2. decembris, 2013
Drukāt

Mazinājušās kravas auto rindas uz Latvijas un Krievijas robežas

FOTO: LETAFOTO: LETA

P

Šodien ir mazinājušās kravas automašīnu rindas uz Latvijas un Krievijas robežas, tomēr pārvadātājiem joprojām jārēķinās ar stundām ilgu gaidīšanu, liecina Valsts ieņēmuma dienesta informācija.

Grebņevā rindā stāv 30 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks ir četras stundas, savukārt Terehovā rindā stāv 140 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks ir astoņas stundas.

Vēl vakar, piemēram, Terehovā vienā brīdi rindā gaidīja 250 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks bija 16 stundas.

Kā ziņots iepriekš, no 19.novembra pārvadātāji vairs nevar izmantot TIR karneti kā galvojumu dokumentu tranzīta kravu nogādāšanai Krievijā, savukārt no 1.decembra šāds ierobežojums stājās spēkā visā Krievijas teritorijā.

Gan VID, gan asociācijas “Latvijas auto” prezidents Valdis Trēziņš jau iepriekš atzina, ka jāgatavojas rindām uz Latvijas-Krievijas robežas.

Tikšot meklēta cita garantiju sistēma, taču esot skaidrs, ka papildu maksas būs jāsedz kravas saņēmējam Krievijā. Tas sadārdzināšot transportēšanas izmaksas, turklāt sākotnēji bremzēs transporta plūsmu, skaidro Trēziņš.

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+