Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. decembris, 2013
Drukāt

Mazinājušās kravas auto rindas uz Latvijas un Krievijas robežas

FOTO: LETAFOTO: LETA

P

Šodien ir mazinājušās kravas automašīnu rindas uz Latvijas un Krievijas robežas, tomēr pārvadātājiem joprojām jārēķinās ar stundām ilgu gaidīšanu, liecina Valsts ieņēmuma dienesta informācija.

Grebņevā rindā stāv 30 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks ir četras stundas, savukārt Terehovā rindā stāv 140 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks ir astoņas stundas.

Vēl vakar, piemēram, Terehovā vienā brīdi rindā gaidīja 250 automašīnas un aptuvenais gaidīšanas laiks bija 16 stundas.

Kā ziņots iepriekš, no 19.novembra pārvadātāji vairs nevar izmantot TIR karneti kā galvojumu dokumentu tranzīta kravu nogādāšanai Krievijā, savukārt no 1.decembra šāds ierobežojums stājās spēkā visā Krievijas teritorijā.

Gan VID, gan asociācijas “Latvijas auto” prezidents Valdis Trēziņš jau iepriekš atzina, ka jāgatavojas rindām uz Latvijas-Krievijas robežas.

Tikšot meklēta cita garantiju sistēma, taču esot skaidrs, ka papildu maksas būs jāsedz kravas saņēmējam Krievijā. Tas sadārdzināšot transportēšanas izmaksas, turklāt sākotnēji bremzēs transporta plūsmu, skaidro Trēziņš.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+