×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
31. janvāris, 2015
Drukāt

Mazinājusies klientu interese par “Rīgas satiksmes” biļetēm (1)

Foto-LETAFoto-LETA

SIA "Rīgas satiksme" maršruta autobusi.

Sestdien, 31.janvārī, līdz pusdienlaikam “Narvesen” kioskos mazinājusies klientu interese par “Rīgas satiksmes” biļešu iegādi, pārliecinājās aģentūra LETA.

Aptaujājot vairāku Rīgas centrā stacijas rajonā esošo “Narvesen” kiosku pārstāvjus, LETA noskaidroja, ka šodien klientu interese par sabiedriskā transporta biļešu iegādi ir būtiski mazinājusies.

Pārdevēji apstiprināja, ka lielākā cilvēku interese par Rīgas sabiedriskā transporta biļešu iegādi bijusi vakar, 30.janvārī.

Savukārt “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centrā Rīgas starptautiskajā autoostā bija izveidojusies 20 cilvēku gara rinda.

Kā ziņots, ņemot vērā, ka valdība tā arī nav piekritusi sadarboties ar Rīgas domi pilsētas sabiedriskā transporta finansēšanā, kā arī to, ka netiek ļauts piemērot atšķirīgus apmaksas noteikumus rīdziniekiem un nerīdziniekiem, no šī gada 1.februāra stāsies spēkā jaunas biļešu cenas Rīgas sabiedriskajā transportā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Pēc “Rīgas satiksmes” izmaksu aprēķiniem, jaunā pilnās biļetes cena Rīgas sabiedriskajā transportā no februāra būs 1,15 eiro. Tas nozīmē, ka ikvienam cilvēkam, kurš neietilpst kādā no pasažieru kategorijām, kam dome noteikusi atlaides, neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas biļete maksās 1,15 eiro. Tikmēr, biļeti iegādājoties pie vadītāja, tā maksās divus eiro.

Šogad Rīgā tiks saglabātas visas esošās atlaides un brīvbiļetes, bet daudzām plašām grupām tiks noteiktas jaunas atlaides, saglabājot viņiem esošās biļešu cenas.

Savukārt sabiedriskā transporta mēnešbiļetes no februāra maksās no astoņiem līdz 50 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tāpēc, ka daudzi vēl brauc par veco cenu.

Draugiem Facebook Twitter Google+