×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. novembris, 2015
Drukāt

Austrijā un Zviedrijā mazinās labvēlība pret imigrantiem (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Austrijā pieaug bažas par nekontrolētās imigrācijas krīzes sekām, 60% austriešu atzīstot, ka milzīgais nelegālo imigrantu skaits ir pamats bailēm un satraukumam, liecina aptaujas.

Arī arvien lielāks skaits zviedru uzskata, ka valstij jāuzņem mazāks skaits imigrantu. 35% austriešu uzskata, ka valdībai nevajadzētu uzņemt vairs nevienu imigrantu vai patvēruma meklētāju, bet 21% paudis viedokli, ka labāko risinājumu imigrācijas krīzei piedāvājis ārlietu ministrs Sebastians Kurcs, cita starpā paredzot bēgļiem obligātus Austrijas vērtību un vācu valodas kursus. 16% respondentu pauduši atbalstu labējās Brīvības partijas līdera Heinca Štarhes piedāvātajam risinājumam, kas cita starpā paredz žoga būvniecību visās vietās uz robežas, kuras nelegālie imigranti varētu izmantot, lai iekļūtu Austrijā. 84% austriešu ir pārliecināti, ka vispiemērotākā rīcība būtu pienācīgas kontroles atjaunošana uz Eiropas Savienības ārējām robežām, bet 77% pauduši atbalstu ātras bēgļu repatriācijas procedūras ieviešanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. domā darīt mūsu ausaiņi? Mācīt latviešu valodu un integrēt nezināmu skaitu patvēruma meklētāju par nodokļu maksātāju naudu, nezinot, kurš ir un kurš nav terorists…

  2. atļaušos jautāt, Atbildēt

    Kuram rietumu okstiņam ir bijusi uz pleciem galva un kad tas bija?????? Kur ir ES robežu kontrole???? Noved valstis tik tālu, ka gribot vai negribot jābūvē žogi aizsardzībai?!!!!!!!!! Tas ir vājprāts! Velk garumā šo jautājumu un imigrantu varzas katru dienu gāžas iekšā kā nepārtraukta lavīna un pat nedomā apstāties…Vācijas un Zviedrijas valdības savas tautas novedīs līdz izmisumam!?? Ne jau tāpēc šo tautu cilvēki cēla savu labklājību un sasniedza tik augstu dzīves līmeni, lai imigrantu bari noplicinātu sūri grūti sapelnīto??? Vai abu valstu valdības nevajadzētu sodīt par valsts un tautas dzīšanu postā??? Sakrātie līdzekļi nav bezizmēra??? KO VISU LAIKU DARA ES PARLAMENTS??? Kāpēc NEKAS uz labu nevirzās??? Valstīm BEZ IERUNĀM JĀŅEM ATPAKAĻ SAVI KLAIŅOTĀJI UN JĀNODROŠINA NORMĀLI DZĪVES APSTĀKĻI PAŠU MĀJĀS!!! Kur to valstu atbildība, no kuram nāk šie “bēgļi”??? Šodien dzirdēju nekaunīgu atrunāšanos no to Āfrikas valstu līderiem, kuru klaidoņi atrodas ES!??? KĀDA TOTĀLA NEKAUNĪBA??? Pašiem bagātība lien ārā pa abiem galiem, bet savai tautai negrib strādāt un kalpot!??? NEGRIB ŅEMT VIŅUS ATPAKAĻ?????????!!!!!!!!!! Redzēs, KĀ reaģēs rietumu “okstiņi”

  3. kas tad nu? austrijā cepumiņi beigušies? austrieši taču paši ar auto brauca uz slikto Ungāriju pakaļ nelegāļiem! ai, ai, ai, nu rasisti austrieši! nē, nacisti!

  4. Tiešām? Nevar būt!

Draugiem Facebook Twitter Google+