×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
7. decembris, 2015
Drukāt

Mazinās vēlme pamest Latviju (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Cilvēki pa gājēju pāreju dodas uz lidostu "Rīga''.

Arvien mazāk Latvijas iedzīvotāju labprāt dotos dzīvot uz kādu rietumvalsti, ja būtu tāda iespēja, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Šogad doties dzīvot uz rietumvalstīm gribējuši 33% iedzīvotāju, savukārt pērn vēlmi dzīvot kādā no rietumu valstīm izrādīja 40% iedzīvotāju. Lielākā iedzīvotāju vēlme doties dzīvot uz kādu rietumvalsti fiksēta 2009. gadā, kad to gribēja darīt 52% iedzīvotāju, kas ir augstākais rādītājs kopš 1998. gada. Pēc 2009. gada šāda cilvēku vēlme pakāpeniski mazinājusies. Līdz šim mazākā cilvēku vēlme doties dzīvot uz kādu rietumvalsti fiksēta 2007. gadā, kad to gribēja 29% iedzīvotāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. urlām vēlme nekad nav bijusi Atbildēt

    Viņiem patīk dzīvot Dievzemītē un to tikai ..

  2. Ko nu muldat!!! VĒLME IR LIELA, bet, tiešām, gados jaunākie jau aizbraukusi, 12-to klasi beigušie laidīsies prom vasarā, vai, vēlākais, rudenī, pirmspensijas vecuma gadagājuma cilvēki vēl kādi gan jau izbrauks- citas iespējas te nepiedāvās- saņem pieklājīgu pensiju… no ko jūs!!!

  3. Visi mau ir izceļojuši,palikušie arī neizceļos vecuma vai citu apstākļu dēļ. Labāk būtu priecājušies,cik atbraukuši un palikuši.

Draugiem Facebook Twitter Google+