×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
11. maijs, 2017
Drukāt

Martu par tiesnesi! Mazā fane pārsteidz pat tēti

Ekrānšāviņi no videoEkrānšāviņi no video

Latvijas hokeja izlases pasaules čempionāta otrās spēles laikā īstu zvaigžņu mirkli piedzīvoja ne vien mūsu hokejisti, pretiniekus uzvarot ar 3 pret 1, bet meitene pamanāmi rozā vestē, kuras kaislīgā reakcija uz pretinieku komandas acīmredzamo pārkāpumu saviļņoja tūkstošiem hokeja draugu un sociālo tīklu lietotāju.

Kā portālam “Skaties.lv” atklāj Martas tētis Rolands Petrovs, hokeja spēle starp Latvijas un Slovākijas izlasēm meitai bijis īpašs notikums. ”Hokejam sekojam līdzi arī mājās. Tad viņa paskatās, pafano, bet tas, ko viņa darīja Ķelnes arēnā, bija kas cits. Tik ļoti fanoja līdzi, pārdzīvoja! Emocijas, ko viņa izrādīja, mums pašiem bija pārsteigums,” stāsta kaislīgās hokeja līdzjutējas tētis.

Ģimene dzīvo ārpus dzimtenes, taču tas nav mazinājis Martas pieķeršanos visam, kas saistās ar Latviju. ”Viņa ir bērns ar īstām latviešu asinīm. Latvija Martai ir ļoti svarīga,” akcentē tētis. Ģimene plānojusi apmeklēt arī šodienas spēli pret Zviedrijas komandu. ”Varbūt Martu redzēsiet vēlreiz,” smej Rolands.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+