Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
26. oktobris, 2016
Drukāt

Mazs bērns uzgāž sev karstu putru un gūst nopietnus apdegumus

Foto-LETAFoto-LETA

Kurzemē mazs bērns uzgāzis sev karstu putru, gūstot nopietnus ķermeņa apdegumus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Aptuveni pusotru gadu vecs puisītis uzrāvis sev virsū karstu putras trauku, gūstot nopietnus termiskus apdegumus uz sejas un kakla. Mazulis nogādāts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Savukārt Vidzemē gadu un četrus mēnešus vecs puisītis apgāzis tējkannu, kurā bijis karsts ūdens. Viņš guvis abu kāju un vēdera termiskus apdegumus.

Kurzemē traumas guvis kāds desmit gadus zēns, kurš kritis no koka. Viņš kopā ar vairākiem citiem zēniem kokā veidojis namiņu un kritis no aptuveni četru metru augstuma. Kritiena rezultātā zēnam ir smadzeņu satricinājums un sasitumi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests saņēmis 1111 izsaukumus, no kuriem 153 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+