Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
16. decembris, 2015
Drukāt

Mazulis saindējies ar tualetes tīrāmo līdzekli no neaizvērtas pudeles (1)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foto

Ar tualetes tīrāmo līdzekli otrdien Kurzemes reģionā saindējies kāds vienu gadu un trīs mēnešus vecs puisītis, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Noskaidrojies, ka bērns piekļuvis ķīmiskās vielas pudelei, kura bijusi atstāta vannas istabā uz grīdas ar neaizskrūvētu korķīti un iedzēris tās saturu. Mazuļa vecāki paziņojuši, ka pudele nav aiztaisīta, jo to izdarīt esot pārāk grūti.

Bērnam konstatēta ķīmiskas vielas toksiska iedarbība, un viņš nogādāts slimnīcā.

Vītola informēja, ka decembrī vien slimnīcās nonākuši vismaz astoņi bērni vecumā no viena līdz trīs gadiem, kuri cietuši no saindēšanās ar neuzmanīgi atstātām dažādām ķīmiskām vielām. Piemēram, kāds divus gadus vecs zēns saindējies, iedzerot izlietnes tīrāmo līdzekli, pusotru gadu vecs zēns – nogaršojis nagu lakas noņēmēju, bet gadu vecs puisītis iesmērējis acīs veļas pulveri.

“Jāatceras, ka neuzmanīgas vecāku rīcības dēļ var ciest bērna veselība vai pat dzīvība,” piebilda Vītola.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādu laiku atpakaļ aizliedza etiķa esenci, jo bērni to ar pa retam iedzēra.. tagad laiks aizliegt tualetes tīrāmos līdzekļus

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (22)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+