Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
19. decembris, 2015
Drukāt

Mazulis uzgāž sev virsū tējkannu ar verdošu ūdeni

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Piektdien, 18.decembrī, Kurzemē astoņus mēnešus vecs bērns uzgāzis sev virsū tējkannu ar verdošu ūdeni, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Bērns sēdējis klēpī tēvam un aizķēris tuvumā esošo tējkannu, applaucējot zodu, kaklu un krūtis.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1206 izsaukumiem, no tiem 237 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Savukārt divi cilvēki guvuši apsaldējumus. NMPD informē, ka Zemgalē 35 gadus vecs vīrietis, kurš bija alkohola reibumā, gājis mājās un no tiltiņa iekritis ūdenī. Cietušais ar ķermeņa atdzišanu nonācis slimnīcā.

Bet Latgalē 61 gadu veca sieviete tika atrasta guļot ārā bez apaviem un zeķēm. Sieviete uz ielas nogulējusi vairākas stundas.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+