×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. jūlijs, 2013
Drukāt

Mazurs: Pirms čempionāta domājām par lieliem mērķiem

LETALETA

Latvijas U-18 izlases galvenais treneris Nikolajs Mazurs norādīja, ka komandai pirms Eiropas čempionāta bija lieli mērķi, tāpēc ir nepatīkami turnīru beigt ar diviem zaudējumiem un palikt goda pjedestāla pakājē.

Nikolajs Mazurs: „Bijām gatavi spēlēt bronzas maču un gatavi uzvarēt, bet galotne neizdevās. Uzdevums pēdējā uzbrukumā bija uzsist sodu, viņi to dzirdēja, taču neizdarīja. Kāpēc tā – neviens nevar pateikt. Spāņi ar zonu atņēma mums iniciatīvu, spēle izlīdzinājās. Spēlētāji pārdzīvo, izdarīja visu, ko varēja. Otrā, ceturtā un sestā vieta vienmēr ir sliktākā. Beigt čempionātu ar zaudējumu nav patīkami.”

“Ar U-16 pirms diviem gadiem bijām sestie, tagad – ceturtie, tā kā solis uz priekšu ir sperts. Ar šiem jauniešiem spēlēsim turpmāk un viņi nākotnē būs profesionāļi. Spēlētājiem jāaug un jāmācās spēlēt izšķirošos brīžus, iemest svarīgus metienus,” turpināja Mazurs. “Vakar pie mīnus viens aizmetām garām brīvu tālmetienu, šodien neuzsitām piezīmi. Jau pirms čempionāta domājām par lieliem mērķiem, šī komanda bija spējīga uzvarēt.”

Mazurs uzsvēra komandas līdera Kristapa Porziņģa dotības. “Treniņos un pārbaudes spēlēs bija acīmredzams, ka viņš būs komandas vilcējs, ļoti labi spēlē aizsardzībā. Viņš bloķē metienus, vāc atlēkušās bumbas, apspēlē no ārienes – to ir paveicis lieliski.” Treneris arī atzina, ka spēlētājus nedrīkst vainot, jo viņi veltīja daudz pūles, lai sasniegtu labu rezultātu. “Viņi gribēja uzvarēt. Daļai spēlētāju, kuri zināja, ka būs komandas vilcēji, bija grūti lielo nastu nest un palūza psiholoģiski. Īpaši izšķirošajās spēlēs. Ceturtdaļfinālā Lietuva mums bija ērts pretinieks, jo mēs viņus ļoti labi zinājām, bija pārliecība, ka uzvarēsim. Bet pēdējās divas spēles neizdevās novest līdz uzvarai.”

Deviņās spēlēs Latvijas izlase izcīnīja piecas uzvaras un ierindojās ceturtajā vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+