Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. aprīlis, 2014
Drukāt

“McDonald’s” vasaras sezonā pieņems 250 darbiniekus; izsludina atlases kampaņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ātrās ēdināšanas ēstuvju ķēde “McDonald’s” vasaras sezonā papildus pieņems 250 darbiniekus, kurus kompānija sākusi meklēt vērienīgā atlases kampaņā visā Latvijā, informē “McDonald’s” sabiedrisko attiecību konsultante Baltijas valstīs Linda Anaite.

Kompānija jaunos darbiniekus meklēs jauniešu auditorijā, piedāvājot iespēju uz laiku strādāt arī kādā no restorāniem 29 Eiropas valstīs gadījumā, ja jaunietis tur studē.

“McDonald’s” kampaņa “Kas par putnu tu esi?” aicina ikvienu jaunieti pieteikties darbam, pieteikumā norādot sev ērtāko darba laiku un vadoties no sava bioloģiskā pulksteņa hronotipa: “cīrulis”, ja augstākais darbspēju periods ir rīta pusē, vai “pūce”, ja lielākā aktivitātes fāze vērojama vakaros un naktīs.

Tāpat jauniešiem-kandidātiem kā obligāta prasība nav iepriekšējā darba pieredze. Tā vietā “McDonald’s” augsti vērtēs atbildības sajūtu, precizitāti un uz augstu klientu apkalpošanas kultūru vērstu attieksmi.

Darbinieku atlases kampaņas “Kas par putnu tu esi?” laikā “McDonald’s” darbinieki valkās īpašus kreklus ar kampaņas simboliku – cīruli vai pūci. Pieteikties darbam “McDonald’s” var trijos veidos: aizpildot anketu jebkurā “McDonald’s” restorānā Rīgā un Jelgavā, mājas lapā “www.mcdonalds.lv/darbs/” vai, sūtot īsziņu, uz telefona numuru 1833. Pieteikumu termiņš reģistrācijai ar īsziņu ir 16. maijs.

Patlaban Latvijā “McDonald’s” strādā 650 dažāda vecuma darbinieki. Vidējais darbinieku vecums restorānos ir 23 gadi, restorāna vadītājiem – 28 gadi, savukārt vidējais biroja darbinieku vecums ir 38 gadi.

Pievienot komentāru

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
"Zelta ķivere" tiek diviem labākajiem uzņēmumiemLabas prakses balva “Zelta ķivere” šogad pasniegta alus darītavai “Cēsu alus” un biofarmācijas uzņēmumam “AbbVie”, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba
Draugiem Facebook Twitter Google+