Mobilā versija
+3.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
4. aprīlis, 2014
Drukāt

“McDonald’s” vasaras sezonā pieņems 250 darbiniekus; izsludina atlases kampaņu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ātrās ēdināšanas ēstuvju ķēde “McDonald’s” vasaras sezonā papildus pieņems 250 darbiniekus, kurus kompānija sākusi meklēt vērienīgā atlases kampaņā visā Latvijā, informē “McDonald’s” sabiedrisko attiecību konsultante Baltijas valstīs Linda Anaite.

Kompānija jaunos darbiniekus meklēs jauniešu auditorijā, piedāvājot iespēju uz laiku strādāt arī kādā no restorāniem 29 Eiropas valstīs gadījumā, ja jaunietis tur studē.

“McDonald’s” kampaņa “Kas par putnu tu esi?” aicina ikvienu jaunieti pieteikties darbam, pieteikumā norādot sev ērtāko darba laiku un vadoties no sava bioloģiskā pulksteņa hronotipa: “cīrulis”, ja augstākais darbspēju periods ir rīta pusē, vai “pūce”, ja lielākā aktivitātes fāze vērojama vakaros un naktīs.

Tāpat jauniešiem-kandidātiem kā obligāta prasība nav iepriekšējā darba pieredze. Tā vietā “McDonald’s” augsti vērtēs atbildības sajūtu, precizitāti un uz augstu klientu apkalpošanas kultūru vērstu attieksmi.

Darbinieku atlases kampaņas “Kas par putnu tu esi?” laikā “McDonald’s” darbinieki valkās īpašus kreklus ar kampaņas simboliku – cīruli vai pūci. Pieteikties darbam “McDonald’s” var trijos veidos: aizpildot anketu jebkurā “McDonald’s” restorānā Rīgā un Jelgavā, mājas lapā “www.mcdonalds.lv/darbs/” vai, sūtot īsziņu, uz telefona numuru 1833. Pieteikumu termiņš reģistrācijai ar īsziņu ir 16. maijs.

Patlaban Latvijā “McDonald’s” strādā 650 dažāda vecuma darbinieki. Vidējais darbinieku vecums restorānos ir 23 gadi, restorāna vadītājiem – 28 gadi, savukārt vidējais biroja darbinieku vecums ir 38 gadi.

Pievienot komentāru

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+