Laukos
Bizness

Mēbeļu ražotājs “Kvist” reģistrējis jaunu komercķīlu par 3,7 miljoniem eiro0

“Kvist” ražotnē Mālpilī. Foto; LETA

Dānijas koka mēbeļu ražošanas kompānijai AS “Kvist Industries” piederošā Mālpils ražotne SIA “Kvist” reģistrējusi jaunu komercķīlu, kuras nodrošinātā prasījuma maksimālā summa ir 3,7 miljoni eiro, liecina “Lursoft” Klientu portfeļa informācija.

Uzņēmums par labu AS “Swedbank” ieķīlājis krājumus, nemateriālos ieguldījumus, ķermeniskos pamatlīdzekļus, prasījuma tiesības un uzņēmumu kā lietu kopību. Komercķīla nodrošina kredītlīnijas līgumu, kas noslēgts starp banku un “Kvist”.

“Lursoft” izziņa liecina, ka komercķīla reģistrēta 23.janvārī, un tā ir vienīgā šobrīd aktuālā uzņēmuma komercķīla. Aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies sazināties ar “Kvist” vadību, lai noskaidrotu komercķīlas reģistrācijas mērķus.

“Kvist” apgrozījums 2016.gadā bija 22,159 miljoni eiro, bet zaudējumi – 600 000 eiro, liecina “Firmas.lv” dati.

“Kvist” dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma darbības profils ir liekti līmētu mēbeļu un to detaļu ražošana ar augstu pievienoto vērtību. 99% saražotās produkcijas – koka plauktu un krēslu sagataves – tiek eksportēti.

Uzņēmums ir daļa no “Kvist Industries”, kurā ietilpst ražotne Slovākijā ar specializāciju masīvkoka mēbeļu ražošanā un ražotne Dānijā, kurā tiek ražotas galda virsmas un norit darbs ar īpašiem projektiem. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 422 268 eiro.

LA.lv