×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. oktobris, 2013
Drukāt

Mecenātu atbalsts

Foto - LETAFoto - LETA

Pateicoties dažādu fondu atbalstam, varēs ievērojami vairāk parūpēties par bezpajumtes un trūcīgo iedzīvotāju kaķiem.

 

Pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fondam, Bridžitas Bordo fondam Francijā, kā arī Austrijas dzīvnieku aizsardzības organizācijai “Vier Pfoten” tagad un 2014. gada pavasarī paplašinās bezpajumtes kaķu koloniju aprūpes programmu “noķer – sterilizē – atlaiž”. Plāno sterilizēt 2000 koloniju kaķus, kurus apzinājuši Fonda brīvprātīgie vai tos, kuri iekļauti Rīgas Domes Mājokļu un vides departamenta izveidotajā rindā.

Kolonijas projektam var pieteikt pa tālruni 67457352 uz sterilizāciju pavasarī.

Paralēli īstenos pilotprojektu, kura ietvaros vairāki Latvijas topošie un jaunie veterinārārsti varēs apgūt praktiskās iemaņas bezpajumtes dzīvnieku sterilizācijā. Tās būtiski atšķiras no mājas dzīvnieku operēšanas, jo šos dzīvniekus nākamajā dienā pēc operācijas atlaiž iepriekšējā dzīvesvietā. Tāpēc papildus jārūpējas par šuvju aizsardzību pret infekcijām un savainošanās iespēju.

Jaunums ir patversmes “Dzīvnieku Draugs” izveidotā sociālā veterinārā klīnika, kas sniegs palīdzību ārkārtas situācijās nonākušiem bezsaimnieku dzīvniekiem, bet trūcīgo iedzīvotāju mājdzīvnieki varēs saņemt lētākus veterināros pakalpojumus. Visus ieņēmumus novirzīs ielu dzīvnieku ārstēšanai.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+