Medaļa arī Igaunijai 0

Igaunijai pirmo medaļu Londonā ieguvis Heiki Nabi grieķu-romiešu cīņā svara kategorijā līdz 120 kilogramiem.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas

Heiki Nabi aizcīnījās līdz finālam, kurā ar 0:3 zaudēja kubietim Mihainam Lopesam, un saņēma sudraba medaļu. Tādējādi Latvija pagaidām ir vienīgā no Baltijas valstīm, kuras sportisti nav uzkāpuši olimpiskajā goda pjedestālā. “LA” jau ziņots, ka Lietuvai zelta medaļu izcīnīja peldētāja Rūta Meilutīte 100 m brasā un bronzas – Aleksandrs Kazakevičs grieķu-romiešu cīņā svara kategorijā līdz 74 kg. Vismaz bronzas godalgu sev jau garantējis arī Lietuvas bokseris Evalds Petrausks (līdz 60 kg), jo iekļuvis pusfinālā.

Vakar dramatiski beidzās Ķīnas sporta zvaigznes Sjana Ļu mēģinājums atgriezties olimpiskajā skrejceļā. 2004. gadā Atēnās viņš kļuva par olimpisko čempionu 110 m barjerskrējienā, pēc tam – arī par pasaules rekordistu (12,88), tādēļ bija ķīniešu lielākā cerība olimpiskajā Pekinā. Taču tā sagruva pēc Ļu atsacīšanās no starta, jo viņam neizturami sāpēja jau sen iekaisusī Ahilleja cīpsla. Pārcietis operāciju, Ļu atsāka startēt, taču vakar Londonā priekšsacīkstēs, aizķēries uz pirmās barjeras, pakrita un stadionu atstāja ratiņkrēslā. Ahilleja cīpsla bija plīsusi.