fiba.com

Medaļas nebūs. Bez izdomas pret presingu 0

Latvijas U-20 basketbola izlases jaunietes Eiropas čempionātā Matusinju (Portugāle) ceturtdaļfinālā ar 61:64 piekāpās Slovēnijas vienaudzēm, lai gan pēc pirmā puslaika bija iekrājušas 15 punktu pārsvaru.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Latvijas un Slovēnijas izlašu spēli var dalīt divās daļās. Pirmais puslaiks bija mūsu – latvietes bija mazliet precīzākas, biežāk tika pie atlēkušajām bumbām, mazāk kļūdījās. Attiecīgi arī rezultāts auga Latvijas izlases labā – lielākais pārsvars bija 34:19, puslaikam beidzoties 38:28. Teicama spēles pirmā puse Laurai Grabei – 14 punkti un četras atlēkušās bumbas.

Otro puslaiku slovēnietes sāka ar treneru jaunām vēsmām, agresīvu aizsardzību, presingu un slazdiem pie laukuma centra līnijas. Latvijas izlase vairākkārt kļūdījās, spītīgi mēģināja pretestību pārvarēt ar vieniem līdzekļiem, taču nekas no tā nesanāca. Ja nemākam vai neprotam pamainīt savu spēli, tad nav jābrīnās par 13 pēc kārtas zaudētiem punktiem (45:47) un zaudētu iniciatīvu. Lai kā mūsējās centās, tuvāk par viena tālmetiena tiesu pēdējā minūtē tikt neizdevās, tāpat kā neizdevās tikt pie šāda metiena.

Latvijas izlase, tāpat kā pērn, zaudējusi ceturtdaļfinālā un turpinās cīņu par 5. līdz 8. vietu. Pērnās sezonas B divīzijas uzvarētājas Slovēnija šogad par medaļām cīnīsies arī elites grupā.

EIROPAS U-20 ČEMPIONĀTS JAUNIETĒM MATUSINJU (PORTUGĀLE)
Ceturtdaļfināls
Latvija – Slovēnija 61:64
(20:13, 38:28, 52:53). Grabe 18+5RP, D. Strautmane 13+11AB, Kuzmina 13, P. Strautmane 8, Pāvelsone 6, Gertsone 3.