×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. decembris, 2016
Drukāt

Medību laikā sievietei iešauj kājā (1)

temeklis_bise_medibas

Sestdien Kurzemē medību laikā kāda sieviete guvusi šautu brūci kājā.

Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša, Kurzemē 40 gadus veca sieviete vērsās pēc mediķu palīdzības, jo medību laikā bija guvusi šautu brūci apakšstilbā. Šādos gadījumos notikušā apstākļus parasti izvērtē policija, piebilda Bukša.

Kurzemē 60 gadus vecs vīrietis, mājās labojot krēslu, guvis ķīmiskus acs apdegumus pēc momentlīmes iešļākšanās acīs. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā.

Latgalē 43 gadus vecs vīrietis nokritis no divu metru augstuma, kad labojis jumtu. Cietušais zaudējis samaņu, kā arī guvis galvas un ķermeņa sasitumus un smadzeņu satricinājumu.

Šajā pašā novadā 78 gadus vecs vīrietis, iespējams, uzkrītot krāsnij, guvis krūškurvja un vēdera apdegumus un smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā. 73 gadus vecs vīrietis pirts apmeklējuma laikā nokritis uz zemes pēc saindēšanās ar tvana gāzi. Pēc notikušā vīrietim arī saasinājusies sirds un asinsrites slimība.

Kā ziņots, kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1132 izsaukumus, no kuriem 205 gadījumos sniegta palīdzība cilvēkiem, kas guvuši traumas vai cietuši negadījumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Medību biznesa lobētāju atklāta savu izvirtību virzīšana apmaksai, t.i. aizvien lielākai valsts un ES finansējuma iegūšanai šai nozarei, arvien vairāk pārvērš mūsu valsti par atvērtu “lopu kūtī” slaktēšanas izpriecām ES valsts pilsoņiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+