Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
18. jūlijs, 2016
Drukāt

Medību šķirnes suns iekrīt gudrona dīķī (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Gudrona dīķu teritorija Inčukalnā

Gudrona dīķī svētdien iekritis suns, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Dienests vēsta, ka brīvdienās glābēji vairākkārt palīdzēja nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – sestdien Rīgā atbrīvots reklāmas stendā iesprūdis kaķis, Olainē kaķis nocelts no koka, bet Raunas novada Raunas pagastā no dubļiem izvilkta tajos iestigusi govs, savukārt svētdien Inčukalna novada Inčukalna pagastā izcelts Gudrona dīķī iekritis suns.

VUGD portālam “la.lv” norādīja, ka tas bija medību šķirnes suns. Glābējus izsaucis teritorijas apsargs. No dīķa izceltais suns tika nodots tālāk pašvaldības policijai.

Inčukalna gudrona dīķi ir viena no piesārņotākajām vietām Latvijas teritorijā. Teritorijas sanācijas darbi ilgst jau vairākus gadus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad tur nav žogs apkārt un vēl plēve pārvilkta. Tad tas bija tikai projekts par pusmiljonu! Nauda sadalīta bet darbiņš nav izdarīts.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+