×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
6. marts, 2014
Drukāt

Medību trofejas, gleznas un foto – Kocēnu novadā durvis vērs vaļasprieku izstāde (1)

LETALETA

Sieviešu kluba “Sonore” aktīvistes sestdien, 8.martā, Kocēnu novada Bērzaines tautas namā aicina uz izstādes “Mūsu praktiskie vaļasprieki” atklāšanu, informē Kocēnu novada domes pārstāve Eva Eglīte.

Izstādes tapšanā iesaistījušies Bērzaines iedzīvotāji, kuri dalījušies gan ar pašu darinātajiem rokdarbiem, rotaslietām un floristikas darbiem, gan arī ar īpašām kolekcijām.

Izstādē varēs aplūkot dažādu vaļasprieku rezultātus, piemēram, fotogrāfijas un gleznas, kā arī sasniegumu apliecinājumus – sporta sacensībās gūtus apbalvojumus un medību trofejas.

Atklāšanas pasākumā varēs baudīt arī mākslinieciskus vaļaspriekus – ģitāras spēli, dziesmu dziedāšanu, pašsacerētu stāstu lasījumus.

Vēlmi iesaistīties izstādes tapšanā šobrīd ir izrādījuši aptuveni 15 Bērzaines pagasta iedzīvotāju, un sieviešu klubs pauž prieku par to, ka atsaucīgi bijuši arī kungi.

Eglīte atzīmē, ka šāda veida izstāde Bērzainē top pirmo reizi, un interesenti to varēs aplūkot līdz 24. martam. Plānots, ka šādas izstādes organizatori varētu veidot arī citus gadus.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Lūk šo naudu ko tērēs izstādei ,varētu tērēt tautas tērpu iegādei ,lai nav vācu nodokļu maksātājiem jāmaksā par Kocēnu tautas tērpiem, vispār jau izstāde ir apsveicams pasākums ,bet ja bruņci jāpērk par vācu naudu ,tad nevajaga pašiem naudu tērēt hobijiem.Savādāk savu naudu iztērē medībām un izpriecām ,bet bikses lūdz nopirt vāciešiem ,lai nav ar pliku pakaļu jādejo.

Draugiem Facebook Twitter Google+