Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
31. augusts, 2016
Drukāt

Viedpulkstenis ar medicīnisko mērījumu precizitāti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Philips” izveidojuši viedpulksteni “Health”, kas ieguvis ļoti precīzu optisko sirdsdarbības sensoru un atzinību par medicīniski pieņemamu mērījumu precizitāti.

“Health” gan nelepojas ar neskaitāmu lietotņu daudzumu un izskata pielāgošanas iespējām, bet tas visnotaļ pēc tāda izskatās un maksā. “Philips Health” cena ir 250 dolāri, tas spēs izmērīt un pieskatīt lietotāja aktivitātes, sirdsdarbību, bet paveiks to ar ārstniecībai nepieciešamo precizitāti. Paredzēts, ka viedpulk­stenis bez uzlādes darbosies četras dienas, kā arī 30 minūšu laikā to būs iespējams uzlādēt līdz 70%. Pulkstenim ir arī mitruma un putekļu noturība, taču peldēties ar to nedrīkstēs.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+