×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
26. aprīlis, 2015
Drukāt

Mediji: Aptuveni 200 prokremlisko baikeru iebraukuši Polijas teritorijā (16)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Aptuveni 200 prokremlisko motociklistu kluba “Nakts vilki” braucēji iebraukuši Polijas teritorijā no Kaļiņingradas, ziņo Polijas mediji.

Neskatoties uz Polijas valdības noteikto aizliegumu pretrunīgi vērtētā brauciena „Maskava-Berlīne” dalībniekiem, aptuveni 200 baikeri sestdien iebraukuši no Kaļiņingradas un devušies uz padomju karavīru kapsētu Braņevo pilsētā Polijas ziemeļaustrumos.

Piemiņas pasākumā Braņevo sestdien piedalījušies aptuveni 500 krievu, no kuriem aptuveni 200 ir motociklistu kluba “Nakts vilki” dalībnieki. Starp pasākuma dalībniekiem ir arī Kaļiņingradas apgabala gubernatora vietnieks, Krievijas vēstnieks Polijā Sergejs Andrejevs un Krievijas ģenerālkonsuls Gdaņskā Aleksandrs Karačevcevs.

Polija ir aizliegusi „Nakts vilki” braucienu tās teritorijā. Varšavas nostājai piekrīt arī Čehija un Vācija, ka baikeru brauciens ir politiska provokācija. Pēc Polijas Ārlietu ministrijas sniegtās informācijas, Šengenas zonas vīzas braucējiem piešķīrusi Vācija.

“Nakts vilku” līderis ir Krievijas prezidenta Vladimira Putina tiešs sabiedrotais. “Nakts vilki” patrulējuši Krievijas okupētajā Krimā un tur vērsušies pret Ukrainas aktīvistiem, ar to izpelnoties Putina apbalvojumus. Klubs arī atbalstījis aicinājumus anektēt Krimu.

“Nakts vilki” ir arī viens no grupējumiem, kas uzstājas kā Kremļa inspirētās fašistiskās trieciennieku kustības “Antimaidans” dibinātājorganizācija.

Braucienu iecerēts noslēgt 9.maijā Berlīnē. Motociklisti plāno apmeklēt arī Minsku, Brestu, Vroclavu, Brno, Bratislavu, Vīni, Minheni un Prāgu.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. ka vācieši mīl krievus un ciena no seniem laikiem, jo abiem ir vienādas tieksmes… Kad šīs tautas kādu citu tautu ir cienījušas??? Abas vienmēr iebrukušas citās teritorijās un guvušas sev darba vergus…Tā tas bija ari ar mums ap 1200.gadu, kad vācieši VISPIRMS izlūkoja un vēlāk iebruka ar fizisku spēku, pakļaujot 700 gadus savai verdzībai!?? Uz vienas rokas pirkstiem nevar nosaukt vācu baronus, kuri savus kalpus turēja par cilvēkiem, nepazemojot, nenicinot…KO GAN NAV PĀRCIETUŠI MŪSU SENČI!??? PRĀTS ATSAKĀS SAPRAST UN PIEŅEMT VISU NOTIKUŠO!?? KO POĻI VAR IZDARĪT BARBARIEM??? NEKO!!!!! ES TĀDA PATI BARBARU SAVIENĪBA LAIKAM VIEN IR!!! TĀS ROBEŽU VAR ŠĶĒRSOT IKVIENS, KAM UN KAD IEGRIBAS…

 2. bailīgajiem rusofobiem Atbildēt

  bet pats interesantākais tas, ka poļu baikeri sagaidīja šos ar ziediem,palīdzēja šķērsot robežu un piedraudēja valdībai, ka ja viņi aizliegs iebraukt” vilkiem” Polijā,šie paši izbrauks to maršrutu un noliks ziedus pie kritušo piemiņas vietām,kā to bija iecerējuši krievu baikeri.Tā ka pasaulē vēl ne visiem ir “aizbraucis jumts”.

 3. Piedodiet, tas kārtējais trieciens Eiropas savienībai un NATO. Kur ir garantijas šādi veidojumi neiebrauks LAtvijā? Polijai ļoti operatīvi vajadzēja norobežot un apturēt Putina jaunās formās ietērptu Polijas okupāciju. Paliek intriga, vai Vācija tāpat rikosies? Ja Vācija un pārējās bijušās socvalstis rīkosies tāpat, tad ar Eiropas savienību un iespējams ar NATO, ja nenāks palīga ASV, ir cauri. Piedodiet par skarbumu.

 4. Krievija veel nevienu moci nav izgudrojusi,visi ir nospikoti vai nozagti.kauns taadai valstiij ka krievijai ,kas nemaak pat tualetes podu razot.VINIEM IR LABAAK ZA UGLOM,KAA TO DARA VISA KRIEVIJA.

 5. Vāciešu tauta galīgi pārstājusi sevī cienīt, atļauj kāp sev uz galvas. Cerams , kā Vācijā parādīsies cilvēki, kas cienīs sevi, savu tautu un savu vēsturi. Ne vienmēr tā ir bijusi slikta.

 6. Šajā gadījumā var skaidri redzēt kā darbosies,precīzāk nedarbosies NATO 5. pants.NATO valsts Polija protestē,bet NATO valsts Vācija izsniedz Šengenas vīzas baikeriem – pusmilitāram Krievijas desantnieku formējumam,kas netraucēti šķērso Eiropas valstis.

 7. Drīzāk vajadzēja rakstīt ,nevis iebrauca ,bet iebruka, jo atļauja no Polijas puses nebija.Tad sanāk visa tā ES aizsardzība un visādi līgumi ir galīgi pie D….. !?!

 8. Nesaprotu,kā viņi varēja iebraukt Polijas teritorijā,ja Polija aizliegusi? Ko te portāli bāž vati ausīs!Dezinformācija?

  • Tā bija baikeru Kaļiņingradas filiāle. Kaļiņingrada robežojas tikai ar 2 valstīm: Lietuvu un Poliju. Cauri Lietuvai “Nakts vilki” neizbrauca.

 9. “Nakts vilki” ir arī viens no grupējumiem, kas uzstājas kā Kremļa inspirētās fašistiskās trieciennieku kustības “Antimaidans” dibinātājorganizācija…….. KAS PAR MURGIEM !!!!

 10. Drošiem pieder pasaule!!!

 11. Ja jau taadi patrioti, ko ta nebrauc ar koka izhiem ???

 12. Vienīgais labums, ka neapmeklēs Rīgu. Nabaga Eiropa. Daudz zābaku pa viņu staigā.

 13. Nu re, nekādi aizliegumi nelīdz, drīz iebrauks tanki

Draugiem Facebook Twitter Google+