×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
24. augusts, 2014
Drukāt

Mediji: Igaunijas prezidenta sieva bēg no neuzticības skandāla (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess ar kundzi Evelīnu Ilvesu.

Igaunijas Pirmā lēdija Evelīna Ilvesa ar meitu aizbraukusi uz ārzemēm, vēsta Igaunijas portāls “Delif.ee”, atsaucoties uz vārdā nenosauktiem informācijas avotiem.

Bēgot no neuzticības skandāla, Igaunijas prezidenta kundze ar pāra kopīgo meitu Kadri Keju sestdien, 23.augustā, izlidojusi uz Vāciju.

Tajā pašā laikā Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess ar dēlu Lukasu sestdien atgriezās no Latvijas, kur piedalījās “Baltijas ceļa” piemiņas pasākumos.

Igaunijā izraisījies skandāls saistībā ar izdevuma “Kroonika” publicētām fotogrāfijām, kurās Igaunijas pirmā lēdija Evelīna Ilvesa redzama dejojam un skūpstāmies ar kādu nepazīstamu vīrieti naksnīgā kafejnīcā Tallinā.

Izdevums apgalvo, ka fotogrāfijas uzņemtas naktī uz 7.augustu “Solaris Centre” terases kafejnīcā. “Kroonika” raksta, ka tur notikušas svinības un prezidenta sieva visu nakti dejojusi ar kādu aptuveni 28-30 gadus vecu vīrieti un beigās skūpstījusies.

Prezidenta birojs nav noliedzis fotogrāfiju autentiskumu, ne arī sniedzis kādus komentārus.

Tomēr piektdien Ilvesa ievietoja paziņojumu savā “Facebook” lapā, pavēstot: “Man šobrīd ir viens no sarežģītākajiem dzīves brīžiem. Lūdzu, piedodiet, kam es esmu nodarījusi sāpes.”

46 gadus vecā Ilvesa un Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess apprecējās 2004.gadā, un viņiem ir kopīga meita. Tā abiem ir otrā laulība.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Bet viņi ir tikai cilvēki,es domāju lielāks negods ir Ulmanim, par viņa ārlaulības bērnu un Bērziņam,kas bija spiests apprecēt savu draudzeni, lai kļūtu par prezidentu.Un vai tad visi jau aizmirsuši Francijas prezidenta dēkas!Vienkārši, tam nav jāpievērš liela uzmanība ,tā ir katra cilvēka personīgā dzive.

  2. VIDUSLAIKOS tādas .. ieslēdza istabā un uzlika nevainības jostu….

  3. Nu, kā zināms Rēzijai Kalniņai a visiem viņas n-desmit vīriešu kārtas dzīves partneriem ir garīgā saite. Tad kādēļ gan Ilvesa sievai nevar būt garīgas saites? Teiksim, Sudrabai ir pareizticīgi garīgas saites ar fašistiskās Krievijas vēstnieku? Nu un? Vai tādēļ viņa nevar savus godzillas plakātus uz ielām likt?

  4. ar visu prezidenta naudasmaku?

  5. Izskatās foršs vecis, izglītots arī, ko dāmām vajag?

  6. Neko darīt.Tomass vēl ir spēcīgs,vesels vīrietis reproduktīvā vecumā, varēs radīt vairākus bērniņus,nācijas demodrafiskās situacija uzlabošanā!

Draugiem Facebook Twitter Google+