×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
6. februāris, 2015
Drukāt

Mediji: Putins savā “miera plānā” draud nolīdzināt ar zemi Donbasu (23)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins piedāvājis plānu situācijas noregulējumam Donbasā, kurā draud Ukrainas austrumus nolīdzināt līdz ar zemi.

Par to telekanālā “24” pastāstīja “Amerikas balss” žurnāliste žurnāliste Miroslava Gongadze, atsaucoties uz amatpersonām un žurnālistiem, kas lidojuši vienā lidmašīnā ar ASV valsts sekretāru Džonu Keriju.

“Amatpersonas man sacīja, ka viņi ir redzējuši šo plānu. Tas ir nepieņemams. Viņi teica dažus nopietnus vārdus, patiesībā pat lamuvārdus,” sacīja Gongadze.

Pēc viņas teiktā, Francijas prezidents Fransuā Olands un Vācijas kanclere Angela Merkele ir apskatījuši šo dokumentu, izmetuši no tā visu nepieņemamo un lido ar šo plānu pie Putina.

“Mēs neviens šo plānu neredzējām. Taču runā, ka tas ir ļoti liels un tur patiešām ir draudi, ka viņi nolīdzinās Austrumukrainu,” sacīja Gongadze.

Savukārt laikraksts “The New York Times”, atsaucoties uz diplomātiskiem avotiem, ziņo, ka Putina piedāvātais plāns ir “pārāk cinisks”.

“Tas nav miera plāns. Tā ir ceļa karte jaunai Piedņestrai vai Abhāzijai Ukrainā. Tas ir cinisks mēģinājums izbēgt no visām Minskā uzņemtajām saistībām,” sacīja viens diplomātiskais avots.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Vai raksta publicētājam nav jāzin ASV masu medijos paustais par šo jautājumu????
  Vai nepietiks publicēt puspatiesības?
  Nekur nav atrodams ne vārds no tā kas šeit tiek ziņots
  Šis raksts veidots liekas ka klasiskā sabiedrības iebaidīšanas stilā.Nav balstīts uz konkrētiem datiem…bet viss izteikts pieņēmumu formā!Varbūt ka Putins kaut kur sacījis ka nolīdzinās Mēness virsmu?
  Izskatās pēc idiotisma

 2. Augusts nav tālu, augusts nav tālu. Vova būs beigts un pagalam,
  Kausim lopus rudenī.

 3. Fantomass dievlūdzēja pozā.

 4. Amerikanis teica, ka Putins teica, ka…. uzmanibu!… izdaris kaut ko loti briesmigu!!! Cik “cels” iemesls ir amerikaniem uzsakt kartejo konfliktu

 5. putins gaismas nesējs,nu kā tā var, ies taču krievu vilvēki bojā ja nolīdzinās.

 6. Pimpuks Pūķins ir ķerts Atbildēt

  Krieviem šo tipu būtu jāievieto slavenājā Serbska institūtā.

 7. Ka ti viņu pašu nenolīdzina’.

 8. … Kluda – mans koments bija domats rakstinam: ‘Provokatoru iecienitais merkis – Latgale’ !

  … Tacu no tumsibas avotiem iznirusais Modernais RAS – PUTINA pecnacejs ar vinu attieksmi pret civilizeto un likumigo pasauli un vina paradisanas sini kritiskaja bridi un vel ar draudiem nolidzinat pasu krievu apdzivoto Dnbasu … tik un ta kliedz pec arkartas darbibas iesaksanu, ari Baltija, lai butu drosiba no tada pat iespejama liktenasanemsanu no ezelausu solitaja par jau nolaupito ABRENI !

 9. … VP, ir jasasauc Valsts drosibas komitejas arkarta sede, vai nu jaatkapjas vai jaiesniedz un jaiesak valsts drosibai vajadzigais aizsardzibas process …

  … Bet vispirms … Par sadas situacijas rasanos un attistibu Ministru Kabinetam ir japieprasa tuliteja atkapsanas valsts drosibas instituciju atbildigam personam un IeM – kuri neskatoties uz visiem labi redzamam organizetam agresijas darbibam pret LR, jau gadiem ilgi, nav reagejusi atbilstigi valsts Satversme un Kriminallikumos noteiktam … par LR autonomijas un teritorialas vienotibas apdraudesanu vardos un darbos no valstij naidigiem elementiem …

  … Vairs nevar pienemt so politiku un ierednu neatbildigo pasivitati pret savu Satversme noteikto uzdevumu izpildi – kas noteikts … zem zverasta – !!!!

 10. kā var kaut ko tādu publicēt,tie žurnālisti ir galīgi nenormāli un pats trakākais ,ka spriežot pēc komentariem,šis aunu bars tam tic.Bet kurš tad nolīdzina līdz ar zemi Doņecku,Lugansku un citas apdzīvotās vietas Donbasā. noteikti ne jau krievi bet paši ukraiņi-benderieši.pēc principa…ja nav man ,lai nav nevienam.

 11. Zatlers nav psihiatrs!

 12. Rīt brāļi baltkrievi arī būs fašisti? Tad kazahi? Tad trako krekls?

 13. Putins taču noliedz,ka viņa karavīri karo Ukraina….Kāpēc tad jānolīdzina Donbas ar Zemi?!Varbūt laiks būtu Putinu ierobežot…?!

 14. CNN ZINO KA OBAMA TAISOTIES UZMEST ATOMBUMBU UZ EIROPU.KAM TICET

 15. gaidu brīdi, kad, beidzot, Putins iemācis pasaulei apvienoties…

 16. Laikam runām,ka Putins ir garīgi slims, ir pamats.

 17. Patiešā, īsts cīnītājs par mieru. Būs tāda cīņa, ka akmens uz akmens nepaliks. Jocīgi sanāk, ka tikai “fašistskā” Ukraina ir par mieru! Antifašisti-kara kūrēji!

 18. Krievija taču Ukrainā nekaro(ha-ha).Kā tad viņš taisās nolīdzināt to Donbasu-ar lāpstu vai?

 19. Kā jau vaņka-hulītis , šis fīrers saprot tikai vienu – spēka valodu . Ja pasaule grib izvairīties no tiešas konfrontācijas , ir tikai viena izeja . Nekavējoties arestēt visus Putina rēķinus un nekustamos īpašumus ārpus Krievijas robežām . Zaglis , kurš palicis bez laupījuma , kļūst ļoti zīdains , kad ir iespēja sazagto atgūt . Bez līdzekļiem Krievijas vilku barā Pūtins nav nekas , jo diktatora vara balstās uz naudu un durkļiem , kurus par so naudu pērk . Ir jau vēl arī fanātiķu banda , bet tur nu nekādas zāles , izņemot trakokreklu , nepalīdz…

Draugiem Facebook Twitter Google+