×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
30. novembris, 2012
Drukāt

Mediji: Štross-Kāns panācis vienošanos ar seksa skandālā iesaistīto istabeni

Foto - AFPFoto - AFP

Bijušais Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) izpilddirektors Dominiks Štross-Kāns panācis vienošanos ar Ņujorkas viesnīcas istabeni Nafisatu Dialo, kura apsūdzēja viņu izvarošanas mēģinājumā un vēlāk iesniedza civilprasību Ņujorkas tiesā.

Kā liecina franču avīzes “Le Mond” rīcībā nonākusī informācija, Štross-Kāns saviem draugiem paziņojis, ka piekritis izmaksāt Dialo sešus miljonus dolāru (3,25 miljonus latu), lai pieliktu punktu jau pusotru gadu ilgajiem tiesu darbiem. Izdevums vēsta, ka bijušais SVF vadītājs trīs miljonus no nepieciešamās summas aizņemsies no bankas, bet atlikušo naudu – no savas sievas.

Štrosa-Kāna karjera sabruka pagājušajā gadā, kad viņš tika arestēts Ņujorkā un apsūdzēts viesnīcas istabenes izvarošanas mēģinājumā. Kad šīs apsūdzības galu galā tika atceltas, Dialo iesniedza Ņujorkas tiesā civilprasību pret Štrosu-Kānu, cerot piedzīt kompensāciju, kuras apmērs gan netiek atklāts. Savukārt Štross-Kāns iesniedza pretprasību par kompensācijas piedzīšanu no istabenes. Atsaucoties uz kādu šajā lietā informētu avotu, laikraksts “New York Times” vēsta, ka abas puses beidzot vienojušās atrisināt šo lietu, bet pati vienošanās vēl nav parakstīta. Pagaidām nav arī ziņu, ka Štross-Kāns būtu veicis kādus maksājumus.

Nākamnedēļ abu pušu advokātiem ieplānota tikšanās ar tiesnesi, atsaucoties uz anonīmo avotu, ziņo “New York Times”. Par civilprasības izskatīšanu atbildīgais tiesnesis Duglass Makeons ziņu aģentūrai AFP apliecināja, ka tiesas sēde šajā lietā varētu notikt “jau nākamajā nedēļā”, taču viņš atteicās komentēt izskanējušās ziņas par izlīgumu. Dialo advokāti no komentāriem atturējās, bet Štrosa-Kāna pārstāvji medijos izskanējušo informāciju nodēvēja par fantāziju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+