×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
10. novembris, 2016
Drukāt

Mediķe ieteica ļaut Ūdrītim nomirt, saistībā ar Hokingu atminas mūziķa dzīvesbiedre (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc Latvijas Spina bifida un hidrocefālijas biedrības publicētā ieraksta Facebook profilā oktobra beigās, kas rosina uz pārdomām, kāds Latvijā būtu izcilā zinātnieka Stīvena Hokinga liktenis, ar skaudru ierakstu dalījusies mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša sieva Ilona Balode.

Viņa atklāj, ka Gaiļezera slimnīcā kāda ārste ieteikusi ļaut mūziķim nomirt. “Atcerējos, kā Gaiļezera reanimācijā gada sākumā kāda Dr. man mēģināja “maigi” stāstīt, ka manā gadījumā būtu labāk, ja Ūdris nomirtu, jo viņš taču, visticamāk, būšot “dārzenis”… interesanti, Hokings tad pēc mediķu priekšstatiem ir domājošs dārzenis?”

Stivs Hogins
Ilona Balode

Mūziķi, grupas “The Hobos” līderi Rolandu Balodi–Ūdri, tautā sauktu Ūdrīti, Artilērijas ielā notrieca automašīna. Pēc 17. janvārī piedzīvotās avārijas mūziķis kļuvis par 1. grupas invalīdu un pārvietojas ratiņkrēslā.

Ilgu laiku Gaiļezera slimnīcas Reanimācijas nodaļā notika cīņa par to, vai Ūdrītis izdzīvos. Ārstu prognozes bija drūmas: ja arī izdzīvos, būs invalīds un neko nesapratīs. Toreiz sabiedrība Ūdrīša atlabšanai saziedoja vairāk nekā 20 tūkstošus eiro, un Rolandu piekrita ārstēt Siguldas slimnīcā.

Pēc četriem Siguldas rehabilitācijas centrā pavadītiem mēnešiem viņa sieva Ilona Ūdrīti pārveda mājās, jo mūziķis arvien dziļāk grima depresijā. Depresija mūziķi piemeklējusi tūlīt pēc Jāņiem. “Ūdris visu, kas noticis, saprot, un tieši tas ir viņa šā brīža depresijas cēlonis. Viņš gan neatceras vairākus mēnešus no savas dzīves pirms un pēc avārijas. Ir ļoti grūti dzirdēt, kad viņš man saka, ka pats sev tagad riebjas. Es nezinu, kā viņam palīdzēt. Varu viņam tikai teikt – es ticu, ka viss būs kārtībā un viņš izveseļosies,” portālam Kasjauns.lv vasarā atklāja Ūdrīša dzīvesbiedre.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Nevajag pārmest tai ārstei, viņa tikai labu gribēja. Nevaru spriest citu vietā, bet es šādā situācijā noteikti gribētu, lai man ļauj nomirt.

  • ietanāzija reālā Atbildēt

   Sabiedrībā pazīstams cilvēks, būtu vienkārši no tautas ,maigi nestāstītu ,vienkārši piebeigtu. Ārsti vislabāk zina,ka tas jau sen pie mums notiek slepus un nesaskaņojot

 2. es jus caur toru nospamošu līkus ja nebeigsiet muļķoties

 3. tantei ir lielummānija Atbildēt

  hokings jau pirms nevareja pakusteties bija ar augstāko intelekta līmeni pasulē, kamer ūdritis bija dārzenis jau tad kad vel staigāja, jo citādi to mužigi salietojušos vai nodzērušos būtni nosaukt nevar

 4. Stulbi ārstu izteikti vārdi var salauzt cilvēku dzīves. Kauns tai ārstei! Ūdrīt,turies! Tauta Tevi mīl un lai vai kāda mums katram čaula iedota,galvenais ko labu mēs šajā dzīvē atstājam. Ūdrīt,Tava mūzika ir brīnišķīga un paldies par to…..veseļojies un turies!

Draugiem Facebook Twitter Google+