Latvijā
Rīga

Mediķi reanimēja šoferi: vīrietim pie stūres apstājās sirdsdarbība0

Foto: LETA/Evija Trifanova

Vakar, 15.septembrī, Rīgā mediķi reanimēja 63 gadus vecu autovadītāju, kuram pie stūres pasliktinājies veselības stāvoklis, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietim pie stūres sākušās pēkšņas, stipras sāpes krūtīs. Ierodoties mediķu brigādei, vīrietis tika pārvietots uz operatīvo transporta līdzekli, kurā vīrietim pēkšņi apstājās elpošana un sirdsdarbība. Mediķi sāka reanimācijas pasākumus, kuru veikšanai palīgā devās arī ārsta speciālista brigāde. Reanimācija bija sekmīga, un vīrietis tika nogādāts slimnīcā.

Vakar slimnīcās tika nogādātas arī divas pusaudzes. Kurzemē uz ielas tika pamanīta 13 gadus veca meitene, lietojot alkoholu. Mediķi tika izsaukti uz policijas iecirkni, no kura meitene tika nogādāta slimnīcā ar saindēšanos ar alkoholu.

Saistītie raksti

Vienlaikus Rīgā 13 gadus veca meitene slimnīcā tika nogādāta narkotisko vielu ietekmē. Mediķi tika informēti, ka meitenei jau iepriekš bijuši sarežģījumi saistībā ar narkotiku un alkohola lietošanu.

Jau ziņots, ka kopumā NMPD aizvadītajā diennaktī saņēma 1052 izsaukumus, no kuriem 253 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

LA.lv