×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. septembris, 2015
Drukāt

Mediķi snieguši palīdzību vairākiem stipri dzērušiem jauniešiem

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību vairākiem jauniešiem, kuri stiprā alkohola reibumā atradušies publiskās vietās, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Zemgalē mediķi snieguši palīdzību kādai 14 gadus vecai meitenei, kurai pēc kopīgas iedzeršanas ar vienaudžiem pie skolas tika konstatēta saindēšanās ar alkoholu.

Tāpat Zemgalē alkohola saindēšanās konstatēta kādam 17 gadus vecam jaunietim, kurš vidēji smagā stāvoklī tika nogādās slimnīcā. Ar alkohola saindēšanos slimnīcā tika nogādāti arī divi 16 gadus veci zēni Kurzemē.

Savukārt Rīgā mediķi snieguši palīdzību trim 17 gadus veciem puišiem, kuri reibumā gulējuši uz sliedēm. Jaunieši bijuši ne tikai alkohola reibumā, bet mediķiem ir aizdomas arī par nezināmu vielu lietošanu. Visi trīs cietušie tika nogādāti slimnīcā.

Rīgā mediķus uz dzīvesvietu izsaukuši kādas ar alkoholu saindējušās 14 gadus vecas jaunietes radinieki. Mediķi uz vietas veica cietušās kuņģa skalošanu un pēc tam meiteni nogādāja slimnīcā.

Tāpat Rīgā mediķi snieguši palīdzību kādam 15 gadus vecam jaunietim, kurš bijis stiprā alkohola reibumā, tomēr nebija saindējies, tāpēc mediķi cietušo nodevuši vecāku aprūpē.

Vītola atzina, ka vairumā gadījumu mediķus pie dzērušajiem jauniešiem izsaukuši policisti.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1155 izsaukumiem, no tiem 208 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+