×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2016
Drukāt

Mediķi snieguši palīdzību vairākiem traumas guvušiem bērniem

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Aizvadītās diennakts laikā mediķu palīdzība sniegta vairākiem bērniem, kas bija guvuši traumas, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša. informēja

Vidzemē applaucējusies septiņus gadus veca meitene. Meitenes māte ielēja bļodā karstu ūdeni, bet meitene nepamanīja, ka karstais ūdens nav atšķaidīts ar auksto ūdeni, un tajā iesēdusies. Cietusī ar iegurņa applaucējumiem nogādāta slimnīcā.

Savukārt Latgalē vienu gadu vecs puika uzgāzis sev uz krūtīm karstu dzērienu, kas atradies uz galda. Cietušais ar roku un krūšu kurvja apdegumiem nogādāts slimnīcā.

Tāpat Latgalē divi zēni guvuši traumas, krītot no šūpolēm. Deviņus gadus vecs zēns sacenties ar draugiem, kurš spēs tālāk aizlēkt no šūpolēm. Zēns no šūpolēm kritis un ar elkoņa kaula lūzumu nogādāts slimnīcā.

Citā vietā Latgalē no šūpolēm izkritis 12 gadus vecs zēns. Mediķi cietušajam konstatējuši rokas lūzumu.

Vēl Latgalē deviņus gadus vecs zēns palīdzējis skaldīt malku un ar cirvi iecirtis sev plaukstā. Zēns arī daļēji nocirtis pirksta galu un nogādāts slimnīcā.

Zemgalē slimnīcā nogādāts zēns, kurš, iespējams, apēdis žurku indi. Nepilnus divus gadus veco zēnu ar žurku indes briketi rokās pagalmā pamanījusi māte. Tā kā pastāv aizdomas, ka zēns ir nokodis un apēdis gabalu no indes briketes, cietušais nogādāts slimnīcā novērošanai.

Tāpat Zemgalē vakar slimnīcā nogādāta 14 gadus veca meitene, kuru mājās sakodis sejā pašas suns.

Kopumā NMPD mediķi vakar devušies uz 1200 izsaukumiem, no tiem 246 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+