×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
4. februāris, 2015
Drukāt

Mediķi veiksmīgi reanimē 65 gadus vecu sievieti, kurai iestājusies klīniskā nāve

LETALETA

Vakar Latgalē mediķiem veiksmīgi izdevies reanimēt kādu 65 gadus vecu sievieti, kurai bija iestājusies klīniskā nāve, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Viņa informēja, ka sievietes dzīvesbiedrs izsaucis mediķus, kad sievietei palicis slikti un viņa zaudējusi samaņu. Pēc mediķu ierašanās sievietei iestājusies klīniskā nāve, tomēr mediķiem izdevies sievieti atdzīvināt. Viņa smagā stāvoklī nogādāta Daugavpils slimnīcā.

Savukārt Vidzemē, strādājot gaterī, kādai 29 gadus vecai sievietei skaidu transportējamajā lentē iesprūdusi kāja. Sieviete pati kāju atbrīvojusi, tomēr guvusi apakšstilba vaļēju lūzumu, kā arī otras kājas ceļa locītavas brūces. Viņa nogādāta Madonas slimnīcā.

Tikmēr Latgalē 44 gadus vecs vīrietis nokritis no apmēram 2,5 metrus augstiem siena ruļļiem un guvis mugurkaula traumu ar aizdomām par skriemeļu lūzumu.

Vēl Latgalē divus gadus veca meitene nokodusi dzīvsudraba termometra galu un nogādāta slimnīcā ar aizdomām par svešķermeni gremošanas traktā. Vecāki pamanījuši, ka dzīvsudraba termometrs ir saplēsts un tā saturs iztecējis, tomēr, kad termometra gals netika atrasts, vecāki izsaukuši mediķus, jo bijušas aizdomas, ka meitene to ir norijusi.

Savukārt Kurzemē elektrotraumu guvis kāds 16 gadus vecs jaunietis. Strādājot garāžā, viņš pieskāries elektrības vadiem un strāvas trieciena rezultātā guvis plaukstu un galvas apdegumus.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1204 izsaukumiem, no tiem 155 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+