Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
29. novembris, 2015
Drukāt

Mediķiem izdodas reanimēt vīrieti, kuram iestājusies klīniskā nāve (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Ātrās palīdzības mediķiem izdevies reanimēt vīrieti, kuram iestājusies klīniskā nāve, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Sestdien, 28.novembrī, Rīgā kādam 42 gadus vecam vīrietim pēc pēkšņām sāpēm krūtīs bija nepieciešama mediķu palīdzība. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi veduši viņu uz slimnīcu, taču netālu no tās vīrietim iestājusies klīniskā nāve.

Mediķi ātrās palīdzības mašīnā veikuši viņam reanimācijas pasākumus, vīrietis atguvis samaņu un stabilā stāvoklī tika nogādāts slimnīcā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. dīvaini būtu, ja neizdotos atdzīvināt – tā jau ir KLĪNISKĀ nāve !
    Neatdzīvinātu, ja iestājusies BIOLOĢISKĀ nāve.
    Par algām piekrītu “Sarma” !

  2. Visu cieņu mediķiem. Arī valsts vadošiem pēdējais laiks novērtēt viņu darbu.pacelot algas. nevis ministriem.

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (9)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+