Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. jūnijs, 2015
Drukāt

Mediķu aprūpē nonākuši vairāki negadījumos cietuši cilvēki

Foto-LETAFoto-LETA

Pagājušajā diennaktī mediķu aprūpē nonākuši vairāki negadījumos cietuši cilvēki.

Zemgalē slimnīcā nogādāts 26 gadus vecs vīrietis, kuram futbola spēles laikā cits spēlētājs ar elkoni traumējis aci, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Sanita Malēja.

Vidzemē slimnīcā nokļuvis 30 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā, kurš kritis un slīdējis pa upes krasta krauju. Viņam konstatēts smadzeņu satricinājums un vēdera orgānu sasitumi.

Ārstniecības iestādē nogādāta 63 gadus veca sieviete, kura ar motorzāģi nozāģējusi pirkstu. Šis negadījums noticis Vidzemē.

Mediķi arī snieguši aprūpi 49 gadus vecam vīrietim, kurš apdedzinājis apakšdelmus, mēģinot apdzēst uguni saimniecības ēkā.

Ārstu palīdzība bija nepieciešama arī bērniem. Vidzemē slimnīcā nogādāts divgadīgs puika, kurš uzrāvis sev krūzi ar verdošu ūdeni un guvis zoda, kakla, krūškurvja apdegumu. Kurzemē mediķu rokās nonācis bērns, kuram ar zāles pļāvēju traumēta āda un norauts kājas pirksts.

Savukārt Rīgā slimnīcā nonācis 19 gadus vīrietis, kurš saindējies ar psihoaktīvajām vielām.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+