Mobilā versija
+19.2°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
1. februāris, 2017
Drukāt

Medus dienas Leļļu teātrī – visas biļetes lētāk!

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Latvijas Leļļu teātris divas dienas – 1. un 2. februārī – rīko akciju “Medus dienas”, kuru laikā biļetes uz visām februāra izrādēm maksās tikai 7 eiro Mazajā zālē un 8 eiro Lielajā zālē, LA.lv uzzināja teātrī.

Iespēja iegādāties biļetes par zemāku cenu ir uz visām latviešu un krievu trupas izrādēm, kas Latvijas Leļļu teātrī notiek 2017. gada februārī. Akcijas piedāvājums ir spēkā, iepērkoties ne tikai Leļļu teātra kasē, bet arī visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā.

Latvijas Leļļu teātris piedāvā plašu repertuāru visu vecumu bērniem un viņu ģimenēm. Izrāžu klāstā atradīsies gan piedāvājums divgadniekiem pirmajam teātra apmeklējumam, gan liels iestudējumu skaits pirmsskolas vecuma bērniem, gan vairāk nekā desmit izrāžu skolēniem.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 8821. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+