×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
12. augusts, 2016
Drukāt

Medvedeva vietnieks Rīgā neformāli ticies ar vairākiem ZZS ministriem (19)

Krievijas vicepremjers Arkādijs Dvorkovičs.Krievijas vicepremjers Arkādijs Dvorkovičs.

Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva vietnieks Arkādijs Dvorkovičs pagājušajā nedēļā, apmeklējot Rīgu, ticies ar trīs Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) ministriem, vēsta interneta portāls “skaties.lv”.

Neformālā tikšanās notikusi zivju pārstrādes rūpnīcā “Kaija”, un tajā piedalījusies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, satiksmes ministrs Uldis Augulis un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

To, ka notikusi šāda tikšanās, portālam apstiprinājusi Reizniece-Ozola. Viņa skaidrojusi, ka tikšanās laikā runāts par sankciju atcelšanu zivju pārstrādātājiem, kā arī par Inčukalna gāzes krātuvi.

Kā vēsta portāls, tikšanās pretēji diplomātiskajai praksei esot notikusi bez Ārlietu ministrijas iesaistes. Dūklavs portālam skaidrojis, ka tikšanās organizators bijis Krievijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. ZZS jāvācas prom Atbildēt

  Tā ir nepieļaujama rīcība, ka amatpersonas pārkāpj protokolus, lai bīdītu savas intereses. Dūklavam tikai savs Pieblaga alus rūp, ne jau citu intereses.

 2. Jā, vēsture atkārtojas! Pagājušā gs. 40. gados LR ārlietu ministrs Munters arī čupojās ar Krievijas vēstniecību, runāja par tirdzniecību un slēdza līgumus, kamēr krievi un Staļins ievilināja viņu savos tīklos un rezultātā Latvija pazaudēja neatkarību. Nu nekādi nemācāmies no savas vēstures!

 3. Vai ZS atkal nodos Latviju?

 4. Kādas var būt sarunas zemniekiem ar pārtikas iznīcinātājiem??!!!!

 5. tai Krievijai, ar tās propagandas neierobežošanu Latvijā, ir par maz; un redzot, ka netiek likti šķēršļi propagandai, tā rīkojas arī praktiski ! Bet mūsu izbijušie komsorgi un “vārda brīvības” sargi jau to “neredz”…

 6. Atvaļinājumu laiks Atbildēt

  Tas ir patiešām satraucoši, kas notiek laikā, kad cilvēki ir atvaļinājumos. TV aktualitātes apklusušas. Bet šī nu ir reize, kad sabiedrību vajadzētu informēt par ZZS sagādātajiem pārsteigumiem. Slepena Krievijas vicepremjera tikšanās ar ZZS ministriem. Vai ZZS pārņēmusi Ārlietas? Vai R.Vējonis to zināja un pieļāva? Vai M.Kučinskis to zināja un pieļāva? Vai SAB to zināja? Vai Drošības policija to zināja? Kas te notiek?

 7. Tikšanās liecina, ka valdības līmenī notiek pašdarbība bez protokola ievērošanas. Tāpat kā 1940. gadā, tikšanos organizē Krievijas vēstniecība, apejot valsts pirmās personas. Un atrodas ministri, kas uzķeras uz šī Krievijas izliktās zivs makšķerāķa. Atliek tikai šo āķi labi piecirst un Dūklavs un co būs uzķērušies…

 8. No pieredzes sakatoties Atbildēt

  Neievēro protokolu, diplomātiskai sadarbībai: vienalga cik nieciski tas arī nebūtu. Rinkēviča kungam, tas būtu arī jāzin, kā uz to skatās, mūsu draugi. Varbut Trumpam ir taisnība!

 9. Es redzēju dienas laikā vēl 2 šo tikšanos fotogrāfijas:Rīgas Domē pie Ušakova(attēlā redzamais), tad vēl kādā vietā cits kungs ar šo pašu uzvārdu minēts, citā uzvalkā , sirmiem matiem. Šobrīd attēla nav. Varbūt žurnālisti kļūdījušies? Varbūt par to neatkārto, ka tikšanās notikusi atvaļinājumu laikā? Un vēl visas tās aktivitātes daudzajos punktos-vienlaicīgi?
  Šis nav komentārs, drīzāk neizpratnes raksts par dažādajiem rakstiem…

 10. to the U.S.S.R.!!!!!!!!!

  • Lai turp dodas ZZS brigmaņi, lembergi un citi maitas un kolobranti!!!! Mums ir tikai viens ceļš: pret atgriešanos PSRS!!!!!!!!

 11. Kaimiņvalstīm jāsadarbojas un politiķiem jātiekas. Nekā slikta nesaskatu. Turklāt, ļoti erudīts cilvēks. Latvijā starp politiķiem tādu nav. Lai mūsējie mācās, cik erudītam jābūt augstā amatā esošam politiķim. Sarunu tēmas Latvijai ļoti aktuālas – par gāzi un zivju produkciju.

 12. Ceļš uz guberņu? Skaņo nākošos soļus? Rēķina lopu vagonus?

  • Tā viš būtu, ja tas nebūtu čekista višņakova, partijas ”vienotā krievija” dibinātāja un putina otreizējās ievēlēšanas kampaņas līdera, pirksts!!! Bet puzes karļikam tas patīk…

Draugiem Facebook Twitter Google+