×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
17. jūlijs, 2014
Drukāt

Medvedevs: ASV un Krievijas attiecības atgriežas astoņdesmitajos gados (6)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs valdības sanāksmē izteicies, ka ASV noteikto sankciju pret Krieviju dēļ abu valstu attiecības “atgriezīsies astoņdesmitajos gados” un ka Krievija tagad būs spiesta tērēt vēl vairāk naudas aizsardzībai un drošībai, informē Krievijas mediji.

“Sankcijas nekad nenoved pie acīmredzamiem panākumiem un neiedragā ekonomiku, kā tas tiek apgalvots,” sacīja Medvedevs, komentējot ASV administrācijas lēmumu paplašināt sankciju apjomu pret Krieviju. “Starptautiskā pieredze liecina, ka šādas sankcijas vēl nekad nav kādu valsti nospiedušas uz ceļiem. Turklāt sankciju noteikšana pret Krieviju nekādā veidā nepalīdz Ukrainai.”

Medvedevs arī prātojis, ka ASV noteiktās sankcijas Krievijas iedzīvotājos tikai vairos “antiamerikānisku” un “antieiropeisku” noskaņojumu. Viņaprāt, sankcijas novedīs tikai pie tā, ka Krievijas sabiedrība kļūs aizvien saliedētāka un aktīvāk nostāsies pret “tām valstīm un cilvēkiem, kuri cenšas ierobežot mūsu valsti”. “Tā mēs vienkārši atgriezīsimies pie tādām attiecībām, kas valstu starpā valdīja astoņdesmitajos gados. Tas ir skumji. Ja tāds ir mūsu sabiedroto mērķis, tad tas drīz tiks sasniegts,” paziņoja Krievijas valdības vadītājs.

ASV Finanšu ministrija vakar vakarā paziņoja, ka Vašingtona pastiprinās sankcijas pret Krieviju, jo tā nav pildījusi savu solījumu slāpēt karadarbību Ukrainas austrumu apgabalos. ASV vērsušas pret aizsardzības jomas, finanšu un enerģētikas uzņēmumiem, kā arī piecām personām. Sankcijas noteiktas gan pret Krievijas naftas uzņēmumu “Rosņeft”, gan “Gazprombank” un “Vnešekonombank” bankām, gan ieroču ražotāju “Kalašņikoc” un kaujas tanku ražotāju “UVZ”.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. PSRS iedzīvotāju “antiamerikānisko saliedētību” bija iespējams panākt tikai ar dzelzs priekškaru un KGB totālu kontroli – cilvēki vienkārši nevarēja izkļūt no šī cietuma un bija spiesti izlikties par padomju antihumānā režīma patriotiem. Tikko radās mazākā brīvības iespēja, tā “varenā” PSRS momentā sabruka. Diez cik tam Medvedeva gara atmiņa, ja viņš runā par astoņdesmitajiem gadiem un neatceras, kāds noskaņojums tad valdīja sabiedrībā?

  2. Utis Krievu noedis bez arzemju sakariemun un palidzibas .

  3. Peška es tavā vietā klusētu

  4. … Musu tradicijas pastav sada mikla: ‘ Citam koz, pats kliedz – Kas tas ir ?

    … Nu visa pasaule iepazistas ar musu – Vecas Eiropas kulturas iznicinataju agresivo sabiedribu, kas celusies no kontinenta dzilumiem un sodien parstaveta no siem medernajiem pecnacejiem no kontinenta dzilumiem … !

  5. Krievijas sabiedrība kļūs aizvien saliedētāka Atbildēt

    Tā aizgāja pa pieskari C C C P. Skuja taka arī šiem barbariem …

  6. Medvedevs nav jāņem par pilnu.

Draugiem Facebook Twitter Google+