×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
15. februāris, 2016
Drukāt

Medvedevs: Baltijas valstīs biedē ar krieviem (11)

medvedevs_afpleta2

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs paudis viedokli, ka Baltijas valstīs notiek biedēšana ar krieviem, jo tas ir politisks paņēmiens, kā pārvaldīt sabiedrisko domu.

“Runājot par atsevišķu Ziemeļatlantijas alianses dalībvalstu uzvedību, lūk, tur ir problēmas. Ja dažiem kolēģiem no Baltijas valstīm ir spocīgas sāpes, visu laiku sapņos rādās Padomju Savienība, sagrābšanas, kaut kādi dumpji,” Medvedevs teicis intervijā ASV žurnālam “Time”.

Viņš uzsvēra, ka “tas, starp citu, Baltijas valstīs ir tāds pārvaldības veids”.

“Kāda ir tā būtība? Tur nav nekā viltīga: biedējiet ar krieviem, kuri tūlīt reanimēs Padomju Savienību, bet, ja to nevēlaties, ir jābalso par mūsu partiju. Normāla politiskā pieeja, lai gan tā ir diezgan slikta savu seku dēļ,” klāstīja Krievijas premjers.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. krievi paši biedē .. Atbildēt

  .. ar savu ieroču žvadzināšanu pie Baltijas valstu robežām un ar savu subversiju. Balamutīgo gubernatoru Vešņakovu arī derētu savaldīt. (Vai kāds to var Medvēģevam pateikt? Es krieviski nerunāju.)

 2. Kas dara tas lieki nerunā. Simtu gadu mēs viņiem esam vajadzīgi. Piekrītu, ka tas ir labs politisks ierocis lētticību ļautiņu prātu ietekmēšanai. Nu ienāks krievi Baltijā- a ko tālāk? Kādi stratēģiskie mērķi, kas tālāk?

  • Tālāk: plunčāsies Baltijas jūrā,atkulakos,maķerīsies…

  • Tikai labticigais vai naivais ( ja tas nav speciāli) , var teikt, ka” simt gadu neesam vajadzīgi”.Nerunājot nemaz par to, kas vagoniem katru nakti tika izvests no Latvijas (darba informācija), rūpnieciskie izstrādājumi un pārtika, tad šeit ir ostas kas nodrošināja peļņu. Jaunas rūpnīcas varēja celt Krievijas teritorijā, tur ražot un nevajadzētu vest no liela attāluma-speciāli Latvijā iepludināja maz izglītotos no sādžām kā darba spēku, tiem visiem vajadzēja dzīvokļus, deva tikai iebraucējiem ( tas tikai viens no…)- visi pasākumi lai pārkrievotu Latviju. Tieši tāpat kā tagad rīkojas citi migranti.

 3. “Baltijas valstīs biedē ar krieviem”, bet krievi cenšas cik spēj, lai šie draudi būtu ticami?

 4. Kā tad krievi nenāk, nupat atkal spieto pie Baltijas valstu robežām, taisot kārtējos manevrus. Un sen jau būtu iekšā, ja ne NATO. Vai ne tā Medvedjeva advokāt? Varbūt jūsu meliem tic Krievijā, bet ne Baltijā!

  • На бога надейся, да сам не плошай! Вы верите в НАТО, наивный….Шестёрками жертвуют обычно первыми.

 5. Nu tik stulbu rakstu sen neesmu redzējis. Ko tad viņš gribējis pateikt, ka viņam tādu problēmu nav, respektīvi, cik balsu vajadzēs – tik tā skaitīšanas komisija saskaitīs. Forši, dabīgi un nevienu nav jābaida. Vienīgais pindosi un geiropa vainīgi ka dzīves līmenis krītās.

 6. bet uz to tik dažas partijas turas. sauklis krievi nāk tiek skandets jau 25 gadus bet tie maitas kā nenāk tā nenāk

Draugiem Facebook Twitter Google+