×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. maijs, 2012
Drukāt

Medvedevs kļūst par “Vienotās Krievijas” līderi

medved

Krievijas valdošās partijas kongress partijas līdera amatā 26.maijā apstiprināja premjerministru Dmitriju Medvedevu (attēlā), tādējādi acīm redzami cenšoties atjaunot savu popularitāti, kas smagi iedragāta pēc plašajiem opozīcijas protestiem.

Medvedeva kandidatūru, pirms balsojuma uzrunājot “Vienotās Krievijas” kongresa delegātus, formāli izvirzīja līdzšinējais partijas priekšsēdētājs – Valsts prezidents Vladimirs Putins. Neviens cits pretendents uz partijas vadītāja krēslu netika izvirzīts.

“Es “Vienoto Krieviju” uzskatu par savu galveno sabiedroto un partneri,” uzrunājot 3000 delegātu un viesu, sacīja Putins, tādējādi kliedējot izskanējušās runas, ka Kremlis, iespējams, vēlas distancēties no līdzšinējās valdošās partijas.

Putins partiju ir vadījis kopš 2007.gada, lai gan nekad pats tajā tā arī nav iestājies. Viņš pilnīgi norobežojās no “Vienotās Krievijas” aprīlī, paziņojot, ka prezidentam nepiedien vadīt politisko partiju.

Savukārt Medvedevs oficiāli partijā iestājās 26.maijā, solot to reformēt no iekšienes.

Arī kongresā premjers uzsvēra, ka “Vienotajai Krievijai” nepieciešams īstenot “revolucionāras reformas”, lai tauta to labāk saprastu, kā arī solīja iztīrīt tās rindas no biedriem, kas sevi apkaunojuši.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+