×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
10. februāris, 2016
Drukāt

Medvedevs: Krievijai var pietrūkt naudas (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Dmitrijs Medvedevs

Krievijai var nepietiek naudas, lai īstenotu plānotos pretkrīzes pasākumus, trešdien brīdināja premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

Krievijai pusi no valsts ienākumiem nodrošina nafta un gāze, bet naftas cenu straujais kritums radījis riskus valstij otro gadu pēc kārtas nonākt recesijā, ņemot vērā budžeta ienākumu samazināšanos.

“Mēs būsim ārkārtīgi piesardzīgi ar tēriņiem, jo mums var vienkārši nepietikt naudas visām jomām,” tiekoties ar ministriem un augstākā līmeņa amatpersonām sociālo un ekonomisko politiku jautājumos, norādīja Medvedevs.

Janvāra nogalē Krievijas valdība prezentēja pasākumu kopumu ekonomikas atbalstam, ņemot vērā rubļa vērtības samazināšanos pret ASV dolāru.

Kopš tā laika Krievijas mediji publicējuši vairākus pasākumus, kurus paredzēts pieņemt, un valdība rīkojusi vairākas sanāksmes, taču gala lēmums šajā jautājumā vēl nav pieņemts.

Trešdien vairāki laikraksti ziņoja, ka amatpersonas gatavojas prezentēt jaunu versiju valdības rīcības plānam ekonomikas un sociālajai stabilitātei.

Jaunākais plāns paredz 828 miljardus rubļu (9,4 miljardus eiro) nodrošināt autorūpniecībai, lauksaimniecībai un medikamentu iegādei, vēsta laikraksts “Vedomosti”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai kā žēl Krieviju! Atbildēt

    Tā, kā saka viens krievu gudrinieks, kas starp pārejo pozicionē sevi arī kā ekonomists, Krievijai, lai viņa varētu sekmīgi attīstīt ražošanu jābūt ne mazākai par 250 mil. iedzīvotāju. Stādos priekšā, tad viņi uzspiestu visus tos krāmus ko saražo savai tautai un nevajadzēs dotēt autorūpniecību un c. Viņam pat prātā nenāk doma, kāpēc ir valstis ar desmit reiz mazāku iedzīvotāju skaitu, kas sekmīgi attīstās.

Draugiem Facebook Twitter Google+