×
Mobilā versija
Brīdinājums +2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. marts, 2013
Drukāt

Medvedevs: Mums ir sava demokrātija

Foto - AFPFoto - AFP

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs noraidīja pret valdošo partiju “Vienotā Krievija” vērstos pārmetumus un kritiku par trūkumiem demokrātijā Krievijā, uzsverot, ka Krievijas sabiedrībai vēl priekšā ilgs pārejas periods.

“Mēs esam klasiska politiskā centra partija, tajā slēpjas arī tās spēja izdzīvot nākotnē. Tieši tāda partija ir nepieciešama sabiedrībai, kas atrodas pārejas posmā. Mūsu sabiedrība vēl ilgi atradīsies pārejas posmā. Domāju, ka nevienam par to šaubu nav,” Medvedevs, kurš ir “Vienotās Krievijas” priekšsēdētājs, teica lekcijā “Vienotās partijas” projektā, kam dots Pilsoniskās universitātes nosaukums.

Medvedevs uzsvēra, ka demokrātija Krievijā pastāv vien 20 gadu. “Tā ir ļoti jauna, visi pārmetumi, kas vērsti pret mūsu partiju, pret pašreizējo valsti par to, kādēļ mēs neesam tādi – bet kādēļ mums jābūt tādiem? Mums ir sava demokrātija,” paziņoja Krievijas premjerministrs. “Kādēļ mums vienā mirklī ir jāpārvēršas un jākļūst par ideālu, sterilu sabiedrību? Mēs tādi nevaram būt, mūsu uzdevums ir iet pa šo ceļu. Mēs garu ceļu jau esam nogājuši un turpinām kļūt pieaugušāki, attīstīties arvien pieaugošās pilsoniskās aktivitātes apstākļos.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+