×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
2. novembris, 2012
Drukāt

Medvedevs: “Pussy Riot” dalībniecēm nevajadzētu atrasties cietumā

Foto - AFPFoto - AFP

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs pauda pārliecību, ka, viņaprāt, par baznīcā sarīkoto akciju notiesātajām pankgrupas “Pussy Riot” dalībniecēm nevajadzētu atrasties cietumā.

Vienlaikus gan Medvedevs uzsvēra, ka šis jautājums būtu jāvērtē tiesai, nevis viņam. “Šo jautājumu tomēr nevajadzētu uzdot man, bet gan mūsu tiesu instancēm un viņu aizstāvjiem. Viņām ir tiesības vērsties ar attiecīgu prasību, es uzskatu, ka viņas to arī izmantos, bet tiesnesim ir tiesības izskatīt šo jautājumu pēc būtības,” atzina Medvedevs. Viņš arīdzan atgādināja, ka savu nostāju šajā jautājumā paudis jau sen.

“Es jau pietiekami sen pateicu – man šīs personas ir ļoti netīkamas – gan iekšēji, gan ārēji -, tās izraisa ārkārtīgi negatīvas emocijas. Tik negatīvas, ka pat nepatīkami par to runāt. Taču, ja es būtu tiesnesis, es neliktu viņas cietumā, vienkārši neuzskatu par pareizu, ka viņām būtu jāpiemēro brīvības atņemšana, viņas jau ir sēdējušas cietumā. Patiesībā ar to arī būtu gana. Vienu atbrīvoja, viņai paveicās. Pārējās ir tiesneša, aizstāvības un atbildīgo tiesībsargājošo un prokuratūras iestāžu kompetencē,” norādīja Krievijas premjerministrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+