Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
29. jūnijs, 2016
Drukāt

Meierovica piemineklim mēneša laikā savākti 1002 eiro (1)

Foto: Tukuma novada domeFoto: Tukuma novada dome

Z. A. Meiervovica piemineklim izvēlētā vieta.

Pašlaik Tukuma novada pašvaldības kontā ieskaitīti 1002 eiro, kas paredzēti pirmā Latvijas ārlietu ministra Zigfrīda Annas Meierovica piemineklim, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Ziedojumu vākšana sākta 1. jūnijā.

Pēc ziedojuma saņemšanas ikviena iedzīvotāja, kura ziedojuma apmērs sasniedz desmit eiro, vārds tiek iekļauts pašvaldības mājaslapā publicētajā ziedotāju sarakstā. Ja persona nevēlas, lai vārds tiktu publicēts ziedotāju sarakstā, maksājuma uzdevuma laukā “Maksājuma mērķis” jāieraksta arī vārds “Anonīms”, norāda pašvaldībā.
LETA jau vēstīja, ka Tukuma novada domes deputāti maija domes sēdē lēmuši sākt ziedojumu vākšanu Meierovica piemineklim. Ziedojumi tiks vākti līdz 2018.gada 1.novembrim.

Ziedot var īpašās ziedojumu kastītēs, kā arī to var izdarīt, pārskaitot līdzekļus pašvaldības kontā.

Tāpat jau ziņots, ka pašvaldība izsludinājusi metu konkursu Meierovica piemineklim.

Pašvaldība paredz, ka pieminekļa izveides un uzstādīšanas izmaksas būs ne vairāk kā 80 000 eiro, ieskaitot visus nodokļus un nodevas.

Konkursa pirmās vietas ieguvējam tiek piešķirta naudas balva 1200 eiro, otrās vietas ieguvējam – 1000 eiro, trešās – 800 eiro. Komisijai ir tiesības noteikt atsevišķas veicināšanas balvas dalībniekiem, kuru iesniegtie meti nav izvirzīti godalgošanai. Veicināšanas balvu skaits un apjoms nav noteikts.

Metu piedāvājumi jāiesniedz personīgi Tukuma novada domes Klientu apkalpošanas centrā ne vēlāk kā līdz 2.septembra plkst.11. Piegādātājs metu konkursam var iesniegt tikai vienu meta piedāvājumu.

Pēc metu konkursa paredzēts veikt sarunu procedūru par pieminekļa izgatavošanu un uzstādīšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cerams , ka pieminekli neuzliks naktī pa kluso – kā izdarīja ar ielas nosaukumu Rīgā !

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (44)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+