×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
4. oktobris, 2016
Drukāt

Meistars un viņa darbs fotomirkļos: atklāta izstāde “Jānis Streičs un Lielais Kristaps”

Pirmdien, 3.oktobrī, tirdzniecības parkā "Alfa" kinoteātrī "Cinamon" tika atklāta fotogrāfiju izstāde "Jānis Streičs un Lielais Kristaps", sveicot izcilo, tautā mīlēto režisoru, scenāristu, aktieri, rakstnieku un gleznotāju 80 gadu jubilejāPirmdien, 3.oktobrī, tirdzniecības parkā "Alfa" kinoteātrī "Cinamon" tika atklāta fotogrāfiju izstāde "Jānis Streičs un Lielais Kristaps", sveicot izcilo, tautā mīlēto režisoru, scenāristu, aktieri, rakstnieku un gleznotāju 80 gadu jubilejā

Pirmdien, 3.oktobrī, tirdzniecības parkā “Alfa” kinoteātrī “Cinamon” tika atklāta fotogrāfiju izstāde “Jānis Streičs un Lielais Kristaps”, sveicot izcilo, tautā mīlēto režisoru, scenāristu, aktieri, rakstnieku un gleznotāju 80 gadu jubilejā, LA.lv pavēstīja izstādes rīkotāji.

Meistars ir daudzkārtējs “Lielā Kristapa” laureāts – balva par labāko režiju filmām “Teātris”, “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”, “Cilvēka bērns”, balva par labāko scenāriju filmām “Teātris” un “Cilvēka bērns”, labākā filma kolēģu balsojumā – “Vecās pagastmājas mistērija”, balvas kā labākie aktieri saņēmuši Romualds Ancāns par galveno un savu pēdējo lomu filmā “Rūdolfa mantojums” un Renārs Kaupers par lomu “Vecās pagastmājas mistērijas”. Izstādē būs skatāmas fotogrāfijas no Jāņa Streiča godalgotajām filmām un filmēšanas laukuma. Izstāde būs skatāma līdz 16. oktobrim.

Tāpat no 6. līdz 12.oktobrim tirdzniecības parkā “Alfa” norisināsies vairākas Nacionālā filmu festivāla “Lielais Kristaps” aktivitātes – nominēto filmu demonstrācija kinoteātrī “Cinamon”, ģimeniskās brīvdienas rīts ar atraktīvām rotaļām, darbnīcām un animācijas filmu izlasi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+